Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mit rontottam el a diétában?

Mit rontottam el a diétában?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok úgy 4 éves koromban nagyon elhíztam, most meg már vagy 1 éve csak ünnepekkor eszek édességet (akkor sem sokat), csak ebédet + gyümölcs,zöldséget eszek, nem eszek kenyeret ( úgyis lisztérzékeny vagyok ) plusz minden nap egy órát szobabiciklizek mégis csak 3 kilót fogytam. Most 160 cm vagyok és 62 kiló.
2010. aug. 16. 17:51
1 2
 11/12 Tudor84 ***** válasza:

160cm 62kg aki szerint ez kövér az zabáljon rajzszeget! 13 éves!!!! Fejlődik, ha elvesz fontos vitaminokat nagyobb kárt csinálhat mint hasznot!

Élvezd az életet, még ne pasizz, tanulj, sportolj, ne pesvedj a tv előtt és majd 4 év múlva kezdj el foglalkozni a súlyoddal, mert ez nem probléma, inkébb média agymosás! Megtanítják a gyerekeinknek, hogy ne érezzék jól magukat a bőrükben, már alig várom hogy valami alsós ideírjon, hogy szerinte kövér a lábujja....

2010. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A 160 centihez a 62 kiló igenis sok, nyilván nincs durván elhízva, de van rajta felesleg. Főleg, hogy még kislány, még nem nőiesedett (mell, csípő) stb. Senki nem mondja, hogy őrült diétába kell fogni, mert fejlődésben van a szervezete, de pár kilót le kéne adni normális, kiegyensúlyozott étrenddel. Azért is kell most lefogyni, mert általában ha ilyenkor túlsúly van valakin, felnőtt korában is lesz.
2010. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!