Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mér csak ilyen minimálisat...

Mér csak ilyen minimálisat fogytam? Hol rontottam el?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja hogy életmódot változtattam az, azt jelenti, hogy semmi cukros étel meg kenyér féle sem rizs, tészta , krumpli. Elkezdtem sportolni futni, amíg jó idő volt, megesett, h heti 6x 40 percet futottam a terepen. Most elkezdtem járni úszni és probálok minden nap beiktatni vmi mozgást pl. séta.

Most vagyok 163/65 ami nevetséges

kb olyan 69-ről kezdhettem

Ja és persze 6 után igyekszem nem enni. Probálok több folyadékot is inni. EGYSZERŰEN ÚGY ÉRZEM HIÁBA VOLT MINDEN SZENVEDÉSEM :(((((


2011. okt. 26. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Persze, hogy nem fogysz, ha nem eszel semmi szénhidrátot...
2011. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A mozgás elég jó, az étrended nem irtad le de leirom körülbelül hogy kéne és ha a tied nagyon eltér akkor meg is van az ok. Egyébként attól hogy csak 4kiló ment le alakban lehet látványos a változás.


a 65kilóddal kb így kéne kinéznie az étrendednek:

napi 100-130g fehérje (hús,hal,tojás,túró)

napi 130g szénhidrát (Tk kenyér, zabpehely,rizs,krumpli,zöldségek)

és 40-60g zsír (olajok, magvak)


mindez egyenletesen elosztva 5-6 étkezésre, este is kell enni, max kevesebb szénhidrátot (mondjuk csak 1kis zöldséget).


itt 1példa:

[link]


persze célszerű minden lehetőséget kihasználni és minél változatosabban összeállítani az étrendet, fűszerezni, ízesíteni lehet mindent mértékkel. Ez egy elég szigú verzió amugy, akkor is fogyni fogsz ha néha megeszel egy egy gyümölcsöt.

2011. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szigú = szigorú
2011. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LadyLee ***** válasza:

Na először is: gratulálok, mert bár szerinted nem sikerült nagyot előre lépned, de felhívnám a figyelmedet, hogy azzal, hogy 69-ről 65-re csökkentetted a súlyodat már így is sokat tettél az egészséged érdekében: ezzel ugyanis a korábbi, orvosilag túlsúlyosnak mondható kategóriábaól a BMI-d alapján becsúsztál az egészséges kategóriába. Szerintem ez mindenképpen nagy előrelépés.


És ráadásul a fentiek alapján mindezt egészséges módon, a túlzásokat kerülve érted el.


Ha kicsit rá szeretnél erősíteni a fogysára, akkor azt javasolnám, hogy nagyon figyelj oda arra, hogy mekkora adagokat eszel meg bármiből. Az 5x keveset dolog nagyon elcsépelt, de hatásos szokott lenni. Hajrá!

2011. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kicsit izmosodtál is? Centit nem mértél az elején? Az lenne az irányadó.


Én kb. másfél - két hónapja tértem át egy egészségesebb életmódra, és én is csak 3 kilót fogytam (ami az én túlsúlyomnál tök arányos a te ütemeddel) viszont mindenhonnan lement 5-6 centi!

2011. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség a mérleg, és a centi is. Én mindig kinézek egy ruhadarabot, amit tudom hogy áll az induláskor, és akkor érem el a célt, ha az a darab összeér rajtam, netán még jól is áll:)

Ruháidon érzel változást? tükör mit mutat?

2011. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy este 6 után nem eszel. Így a szervezeted kb. 12 óráig vagy még tovább ( ugye attól függően, hogy mikor reggelizel) nem jut semmi táplálékhoz. Ez így nagyon egészségtelen. Felejtsd el ezt a butaságot, hogy este 6 után nem eszel, ez maximum akkor működik, ha este 8 körül lefekszel és hajnali 4-kor vagy azelőtt kelsz. Lefekvés előtt kb. 2 órával kell vacsorázni.
2011. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!