Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mit tanácsoltok, hogyan adjak...

Mit tanácsoltok, hogyan adjak le 10kg felesleget 2hónap alatt?

Figyelt kérdés

Étkezési és mozgási tanácsokat szeretnék kérni!

(165cm magas vagyok és 76kg, 66-64kg a normális testsúlyom,ahogy jól éreztem magam.)


2009. jan. 2. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Fussssssssssssssssss!

Ez nekem is bejött! (mondjuk fociztam)

Egy nyáriszünet alatt -14 kg!!!

Úgy hogy a kajálásomon semmit se változtattam.

Fokozatosan kezd: 1000, 2000 m, 3000 m .... amíg jól esik!

A téli "formábatartásom": Heti 1x futok,(suli mellett persze csak hétvégén), 3 hete kezdtem 1800 m rel, most vasárnap biktatok, egy leza kis 4000 m-t!

Jah, nem vok az a futó alkat: 178 cm, most 80 kg. (nyár elején 94 vagy még több voltam) Sok sikert!

2009. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idoben, es a terded erdekeben elgondolkoznek egy szobabicajon.

Kajanal meg csokkentsd a szenhidrat mennyiseget.

Igy elsore ez jutott eszembe.

(Tigi)

2009. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!:) Futnom kéne, csak hát panelek és ismerősök között kicsit necces...:(
2009. jan. 2. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
80-hoz közel, terhelődik nagyon a térded futással.
2009. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bibi05 ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak hogy nagyon tarhelődik a térded 80 kilónál mert futás közben a térdekre 3-szoros súly nehezedik rá a gravitáció miatt szerintemkezdd szaunával és utánna egy kis konditerem felülés futópad (nem sokáig) aztán guggolás sullyal meg hasonlók és ne szégyeldd hogy molett vagy.Mindenkinek van súly problémája nem csak neked.....nekem is:)
2009. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
83%
Az ugye havonta 5 kg. Az heti 1 kg durvan. Ami ugye... áááá hagyjuk a szamitasokat, a lenyeg, hogy ne zabalj annyit!!! XD
2009. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kevesebb szénhidrát (kenyér, cukor, tészta). DE NEM NULLA! CSAK KEVESEBB!

Több zöldség, gyümölcs, hús (kb. tökmindegy milyen)


A testmozgás gyakorlatilag rád van bízva, egy a fontos, hogy folyamatos és 40 percnél hoszabb legyen. Tehát ne 15 perc alatt kiadjál magadból mindent aztán összeess, mert az nem jó kb. semmire.

Laza futás vagy tempós kocogás 45 percig nagyon jó. Én nem gondolom, hogy a 76 kilód különösebb terhelést jelentene a térdednek. Csak szerezz egy jó futócipőt.

2009. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

beresalexandra.hu

21 napos diéta - mínusz 6 kilót hirdet, én 5-öt fogytam vele, de ez nagyon bevált...talán, ha tovább csinálod?

2010. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én az Angyalok Konyhájával fogytam heti 1 kg-t.
2010. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!