Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mit tanácsoltok hogy tudnék...

Mit tanácsoltok hogy tudnék megszabadulni 10 kg-tól?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell rólam. 4 hónapja szültem és még szoptatok, de még szeretném is, hogy a bébim sokáig anyatejen növekedjen, úgy hogy az étkezésemen nem nagyon szeretnék változtatni. Terhességem előtt dohányoztam és így összesen 20 kg jött fel rám:( amitől nagyon szeretnék megszabadulni, mert nagyon rosszúl érzem magam a bőrömben. Akik megszólni akarnak a fogyizásom miatt, azokat kérném, hogy ne válaszoljanak,mert arra nem vagyok kiváncsi. Köszönöm előre is a tanácsokat.
2009. jan. 15. 14:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
A titkárnőm ezzel a 90 napos diétával fogyózik, felváltva eszik húst, édességet, zöldséget-gyümölcsöt, és pár hónap alatt ledobott 12 kg-ot. Szerintem próbáld ki, mert nem vonsz meg magadtól semmi. Ha biztosra akarsz menni, hogy ne legyen semmi baj, megvárod amíg vége a szoptatási időszaknak, végülis ráérsz, nem? :)
2009. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ráérek, csak annyira szeretnék már vékonyabb lenni :(
2009. jan. 15. 14:59
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

"Ha biztosra akarsz menni, hogy ne legyen semmi baj, megvárod amíg vége a szoptatási időszaknak, végülis ráérsz, nem? :)" Ahha ezek szerinte a fehérjét sem vonja meg igaz? Normális vagy amikor ilyeneket írsz?

Semmiképpen ne kezdj bele a szoptatás alatt a 90 naops diétába! Utána azt csinálsz, amit akatsz. Keress fel egy hozzáértőt lehetőleg orvost vagy dietetikust ha jót akarsz magadnak és a babának.

2009. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

"mert nem vonsz meg magadtól semmi" ezt akartam idézni...

bocsi

2009. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mint írtam az étrendemen nem akarok változtatni, nem így szeretnék fogyni!!! Hanem esetleg más ötlet, hogy miket lehetne tornázni???
2009. jan. 15. 16:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egymaga a torna nem elegendő a fogyáshoz. 10 kiló nem nagyon sok, de nem is kevés ahhoz, hogy csak mozgással le tudj fogyni.

Egyébként meg naponta kellene legalább 40-60 percet mozogni, hgoy érjen is valamit. Lehet ez bármi, akár a babával együtt kismama torna.

És mindenképpen kell egy jól felépitett, személyre szabott diéta. Ehhez nagyon jó segitséget kaphatsz egy dietetikustól. Keress fel egyet!

2009. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ezzel a problémával én is küzdök egy ideje, de csak tornával tényleg nem lehet lefogyni. az étrenden bárhogy nem szeretnél kell válltoztatni. Sőt, ha tartós fogyást szeretnél akkor életmódot kell válltoztatni szerintem amibe az étkezésben betartott bizonyos szabályok és a rendszeres mozgás is beletartozik.

Nekem is a kaja okozza legnagyobb gondot.

Én most úgy csinálom hogy csak délig eszem kenyérfélét, időnként édességet, de az édességet megpróbálom kiváltani gyümölccsel, joghurttal ilyesmivel.És este 5-6 után nem eszem semmit. Hidd el csak az első hét nehéz. Ha igazán eltökélt vagy akkor menni fog.

Eredményt nem tudok még irni, mert most kezdtem.

Jah, és kb 20 perces tornát csinálok, sajna többre nincs energiám....

Persze ha szoptatsz, akkor más a helyzet, de az édességet nassot akkor is el lehet hagyni, persze akkor fogyókúrázni tilos, de lehet egészségesebben enni.

Remélem tudtam tippeket adni :)


Egy sorstárs :)

2009. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
menny kondizni az nagyonjó :D
2009. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szabó Szigfridet budaörs szellő útca 8
2010. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
vág le a bal lábad
2010. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!