Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét alatt így hány kilótól...

Egy hét alatt így hány kilótól lehetne megszabadulni?

Figyelt kérdés

67-ről indulnék. Minden nap reggeli után egy-két óra kondi, utána irány az uszoda, ebéd után X kör úszás (10-20, amennyit bírok), szauna, gőzfürdő, vizi aerobik.

Napi két étkezés, (reggeli, ebéd) plusz ebédre egy tányér leves. Most nem akarom azt mondani, hogy reggelire, és vacsira nem eszek semmit, mert először is szállodában leszünk, ahol istenien főznek, és másodszorra nem bírom orvosilag, hogy ne juttassak magamhoz hosszú távon valamilyen "normális" kaját, de azért persze, próbálom visszafogni majd magam. Mennyit tudnék így lefogyni?


2011. okt. 22. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

-.-


ez nem egy olyan dolog amit pár sorban el lehetne magyarázni, fényévekkel vagy lemaradva.

nézd meg hogy nézne ki a helyes táplálkozás, nézd meg mire jó a "kondi" , illetve ne tegyél fel értelmetlen kérdést.


itt 1cikk amibe minden bennevan de kizárt hogy halandó ember egyszeri olvasásra mindennek a lényegét az értelmét és a súlyát megértse.Én már tudtam az alapokat amikröl szó van mielött a cikket elolvastam csaképp évek alatt ragadt rám.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__22..

2011. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!