Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Van aki 120kg fölötti? Én...

Van aki 120kg fölötti? Én sajnos újra kezdtem tegnap a diétámat. De már annyiszor feladtam. Tegnap óta viszont tornázok is. Napi kb 40 percet.3-4 hónap alatt 30 kgt szeretnék fogyni hogyan a tornán és kaján kívül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most biztosan írják, hogy havi 10 kiló az rengeteg, felejtsd el stb. 120 kilónál az első 10-esek úgy röppennek majd le, hogy el sem hiszed. Én is annyiról (vagyis 114-ről) kezdtem el fogyni. A mi esetünkben nem tartható a heti 1-másfél kiló, egyszerűen potyognak le, ha jól csinálod. Ne koplalj, de délután már ne nagyon egyél, és sok fehérjében gazdag ételt a nap elején. Én torna előtt ittam L-carnitine-t, az edzőm mondta, hogy csodákra képes, keress rá neten (én shop.builderről rendeltem, ott van is hozzá leírás), és tényleg jó volt, jobban bírtam a tornázást. Még azt tanácsolnám, hogy tornázz többet, mint napi 40 perc. Ha egyben nem megy, oszd el napi 1-1-1 órákra, de itt a nyár, talán van több időd, légy nagyon kitartó. Sétálj sokat, ne csak torna! Idővel a futás, kocogás ideje is eljön, az nagy segítség lesz a fogyókúrádban.
2010. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

tehát sokszor újrakezdet, és még mindig dagadt vagy mert szétzabáltad magad, szerintem menj orvoshoz mert lehet hogy szívbeteg vagy.

tegnap óta napi 40 perc?:D ne butáskodj már... ezt is ugyanúgy felfogod adni, de ha elég szívós vagy és bebizonyítod nekem, hogy nem, le a kalappal. cukrot mellőzd, ne a telített zsírokat

2010. jún. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudod megnézném te milyen vagy? a piszkafa vagy a csont kategória. az ilyen kommenteket kerüljük. Kösz de nem azt kértem hogy alázz meg hanem a tanácsokat. Ha tudnád milyen az életem és a háttér akkor ilyenekre a szádat se nyitnád ki. 40 perc? kevés? nem mindenki teheti meg hogy otthon heréskedjen és több ideje legyen. tudod valakinek dolgozni is kell. Első válaszoló köszönöm a válaszodat.
2010. jún. 30. 06:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok 120 feletti, de nem is ez számít! Azon elgondolkodtál már, hogy eddig miért adtad fel? Sokat számít ha tudod, abból kellene kiindulni. Lehet túl keveset ettél, túl szigorú voltál, nem indult be időben a fogyásod így türelmetlen és csalódott lettél stb. Azt is érdemes lenne tudnod, hogy van e esetleg valami orvosi problémád, ami esetleg akadályos, ez alapos kivizsgálás sem ártana, biztos partner lesz benne a háziorvosod. Lehet közhelynek hangzik, de minden fejben dől el! Gondol át miért akarsz lefogyni, az mennyire reális, mit teszel/tennél érte normális keretek között. Ha ezzel végeztél célszerű felkeresni egy dietetikust, ő tud segíteni, hogy mennyit, mit egyél stb. Ha ez nem megoldott, találsz olyan oldalt, itt is szokták linkelni, ahol ki tudod számolni, hogy kb mennyi kalóriára van szükséged. Ez azért kell, hogy nehogy átess a ló túloldalára és túl keveset egyél, ami jojozáshoz vezethet, arra meg ugye nincs szükséged. Ne diétázz, hanem válts életmódot, tudd, hogy mit csináltál eddig rosszul és szépen a saját tempódban változtass rajta. Ha sok "szemetet" ettél minimálisra csökkentsd, próbálj minél több zöldséget, gyümölcsöt enni, kerüld az cukros üdítőket, fehér lisztet, zsírt. Ezek az alapok a fogyáshoz, nincsenek csodaszerek és csodamódszerek, kevesebbet kell bevinni, mint amit a szervezet felhasznál. És a mozgás is fontos! Csak annyit csinálj kezdetben, ami örömet okoz és nem veszélyezteti az izületeidet, séta, bringa, duci torna. És soha ne add fel! Egészségesen és tartósan fogyni csak lassan lehet, bár nálad az első időben biztos nagyobb lesz a fogyás üteme. Ha segítég neked keress olyan barátokat akik szintén fogynak, mozogjatok együtt, egy eszmecsere is csodákat tud tenni! Szóval hajrá, sok sikert!:)
2010. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

megkérdezhetem korod/nemed?


szerintem nem akarj ennyit fogyni, azon felül hogy nagyon nehéz, vissza is jön, ha elkezdesz csak kicsivel kevesebbet is mozogni.

én azt tanácsolnám, hogy ne 40 percell kezd

2010. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
24 vagyok. nő. Már elkezdtem egy módszert, amivel életmódot is változtatok. Illetve akkupunktúra segítségével is hátha könnyebb lesz. most kb 800kcalon vagyok.hát ennyi. A tornát hagyom, mert nem megy, majd ha kicsit fogyok akkor talán folytatom
2010. szept. 27. 09:13
 7/7 anonim válasza:
Szia! Sikerült lefogynod?
2014. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!