Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Segítség, nagyon fontos!...

Segítség, nagyon fontos! Kérdés lent.. (? )

Figyelt kérdés
az orvosom azt mondta hogy fogynom kéne 10 kilót az egészségem érdekében. én sportolok, keveset eszek és abból is fogyókúrásat de semmi. a végső eset a hánytatás, de egyszerűen nem tudok. segítsetek! hogyan csináljam hogy sikerüljön hánytatni?? :S tudom hogy nem szabad de az egészségem múlik rajta...
2010. dec. 28. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az orvos helyeselné a hánytatást, mégha az "egészséged érdekében" lenne is. Le lehet fogyni hánytatás nélkül is, csak nem jól csinálod. Az nem elég, hogy keveset eszel, az sem mindegy, hogy mit.
2010. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

képet mutatsz magadról? + a paramétereid?

mit eszel és mennyit? mit és mennyit sportolsz?

2010. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Menj úszni, az megdolgoztat.
2010. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Épeszű ember nem fog neked hánytató tippeket adni. Ez sokkal károsabb mint 10 kg felesleg.
2010. dec. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
én nem oktatást kértem hanem hogy hogyan hánytassam magam! minden reggel és este szoktam futni, volt hogy napokon keresztül csak zöldséget és gyümölcsöt eszek de semmi. ennél többet már tényleg nem lehet.... 160centi vagyok és 65 kiló...
2010. dec. 29. 17:43
 6/21 anonim válasza:
szerintem nincs vele probléma én is hatvanöt kiló vagyok és 165 centii
2011. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Leendő orvos révén teljes mértékben ellenzem a hánytatós ötletedet. Abszurd és még egészségtelenebb mint annyi 10 kiló felesleg.


A gyomorsav végigmarja a nyelőcsövedet, illetve a fogaid is kihullanak majd szépen lassan.


Az, hogy napokig gyümölcsöt eszel megint nem ér semmit, mert merem feltételezni, hogy előtte és utána nem olyan az étrended. Ez nem egy 1 hónapos feladat, remélem Te is jól tudod.


Konzultálj még egyszer az orvosoddal, keress fel egy dietetikust és talán látogass el egy konditerembe ahol személyre szabott edzésprogramot állítanak össze Neked.


Egyébként milyen egy átlag napi étrended? Illetve mégis mennyit sportolsz és milyen rendszeresen?


Egy előttem szólónak:

Egyébként nem a magasság számít, hanem a testzsírszázalék.

Elárulom Neked, hogy én 162 centi vagyok és 55 kiló, de így is van rajtam látható felesleg.

2011. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Hát igazad van
2011. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
minden este futok, 100 felülés, 6 után nem eszek. az étrendemben jó ha egy héten egyszer van szénhidrát, eléggé kerülöm. ezen felül nem eszem semmi zsírosat és semmi fűszereset. reggelire teát szoktam enni, rozsos kenyeret, paradicsomot. ebédre salátákat, és ehhez hasonló ételeket.uzsonnára szoktam sok sok gyümölcsöt. de semmi nem használ:(
2011. jan. 5. 19:32
 10/21 anonim ***** válasza:
Fotót linkelj, mert baromira nem értem, h ilyen életmód mellett h lehet 10 kg felesleged
2011. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!