Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Segítség, nagyon fontos!...

Segítség, nagyon fontos! Kérdés lent.. (? )

Figyelt kérdés
az orvosom azt mondta hogy fogynom kéne 10 kilót az egészségem érdekében. én sportolok, keveset eszek és abból is fogyókúrásat de semmi. a végső eset a hánytatás, de egyszerűen nem tudok. segítsetek! hogyan csináljam hogy sikerüljön hánytatni?? :S tudom hogy nem szabad de az egészségem múlik rajta...
2010. dec. 28. 22:55
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

23:04 vagyok


És mégis mióta csinálod ezt?


Mert ha már 1 hónapja akkor kéne valami eredménynek látszania. Nem feltétlenül súlyban, mert ugyebár az izom fajsúlya nagyobb mint a zsíré...


Mondom hogy menj el még egyszer a dokidhoz, keress egy dietetikust stb.


Mi nem vagyunk orvosok/dietetikusok, még én is csak nagyon nagyon az elején járok, inkább szakszerű tanácsot fogadj meg - az a tuti- nem amit ezen az oldalon kapsz.

2011. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad! nem vagy kövér...

a "hánykolódástól viszont beteg leszel.

2011. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
reggel egyél rendesen, ebédre kicsit kevesebbet, de egyél húst is (ne túl zsírosat, ink
2011. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
*inkább csirkemell, ilyesmi), aztán vacsorára egyél nagyonnagyon keveset.. de azt se hagyd ki, tényleg ne egyél 6 után. sportolás az jó, így tovább
2011. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
amugy szentem olyan nincs is hogy hány kiló felesleg mert most gondolj bele az izom fajsuja 8x nehezebb mint a zsiré tehát most egy 160 cm -es duci ember még könyebbb is mint egy 160 cm-es teljesen kigyurt amm meg ne hánytasd magad gondolj bele megér annyit az a 10 kiló hogy utána ne legyenk fogaid ? ...:S
2011. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
úristen olvasom az elejét és nézem, mien kicsi itt mindenki xd...én majdnem 180 centi vagyok én 57 kiló xd
2011. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
A Szent Imre kórházban van fogyás központ, ahol a fogyni szándékozókkal foglalkoznak, akár úgy is, hogy bent "fekszenek" pár hétig. Szerintem vedd fel velük a kapcsolatot, elismert tekintélynek számítanak az ott dolgozók.
2011. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Üdv! én rengeteget kutattam a témában, és bizony van 1-2 dolog amivel érdemes tisztában lenni!

Először is a szokásaid! Jó hogy kerülöd a szénhidrátot, napi 1-2 szelet rozsos kenyérnél ne is egyél többet, de azért annyit egyél minden nap, nehogy cukorbeteg legyél! Érdemes kerülni a keményítőt is. Pl: rizs, burgonya stb. Én nem ettem babot kukoricát ilyeneket sem, mert rengeteg a kalória bennük! Gyümölcsökben szintén! Szerintem érdemesebb gyümölcsök helyett is zöldséget enni, vagy tejet inni estére vagy ilyesmi. saláta öntetek: legtöbbje szinte tiszta olaj emg tejszín, rengeteg kalória!

Fehérjét enni kell mindenképpen, akár ebédre vacsorára is, mert ha többa fehérje, hamarabb jóllakottság érzeted lesz. igazából ez a titka a fehérjés diétáknak,a szervezet egyszerre nem tud sok fehérjét megemészteni, ezért haamr betelik vele. Legjobb a hal és baromfi, én ezeket ettem és nagyon bevált. zöldségek közül is főleg zöld salátákat, spenótot, ilyen zöld dolgokat jó enni, továbbá paradicsom, paprika uborka, és köretként ezt edd.

Az mindegy hogy mikor eszel 6 előtt vagy 6 után, az a lényeg hogy egy nap kevesebb kalóriát egyél emg mint amit ledolgozol.. érdemes számolni egyébként, hogy lásd valójában mennyit eszel! inni csak vizet, az üdítők meg gyümölcslevek teli vannak cukorral.


A mozgás nagyon fontos, jó hogy futsz, de hatékonyabb ha anaerob gyakorlatokat csinálsz: konditerem, avgy a futás úgy hogy 1 perc sprint 1 perc pihenés, vagy úszás úgy hogy 1 hossz teljes erőből aztán pici pihi, mert ezek a gyakorlatok a fokozott keringét és légzést fenntartják órákkal maga a gyakorlat abbahagyása után is. fokozott keringés meg légzés pedig ugyebár fokozott égetést tesz lehetővé... az aerob gyakorlatokkal az a probléma hogy nemcsak testzsírt hanem izmot is fogyasztanak, ami ugye nem cél... Remélem tudtam neked segíteni, én ezt az étrendet és wellnest választottam magamnak, és nálam működik, több kilót leadtam szálkásodtam, de az izmaim sem estek be tőle. Plusz sokkal szebb a bőröm, és úgy általában jobban érzem magam. picit olyan ez az étrend mintha visszamennénk az őskorba, és azokat a dolgokat ennénk amik a természetben található: hal,vad, és a leveles zöldségek, kevés gyümölcs. Nekem ez volt részben a célom. Ilyen étrenddel nagyon kevés kalóriát viszel be, mégsem fogsz éhezni. Érdemes hozzá tudni főzni!

2011. jan. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Szia!


Ha van rá lehetőséged, szeretkezz napi kétszer 30percet és egy hónap alatt lemegy!

2011. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

mégis hány éves vagy?? huszonéves korodban nem ittál?? akkor megtanultál volna hányni is.

egyébként nem nagy dolog. megállsz a wc fölött, felhajtod az ülőkét, aztán fogod a két biztos ujjad (mutató + középső (ugyanazon a kezeden)) és lenyomod (nem a wc-be!) a torkodon, ameddig csak tudsz, közben nem engeded, hogy a nyelved felnyomuljon. kicsit öklendezel majd, de itt nem szabad abbahagyni, az csak azt jelzi, hogy ha folytatod hányni fogsz. és már jön is a hányás.

az másik dolog, hogy ha nem eszel semmit, akkor gyomorsavon és a megivott vízen kívül nincs is semmi a gyomrodban. annak meg jobb ha bent marad.

2011. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!