Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Segítség, nagyon fontos!...

Segítség, nagyon fontos! Kérdés lent.. (? )

Figyelt kérdés
az orvosom azt mondta hogy fogynom kéne 10 kilót az egészségem érdekében. én sportolok, keveset eszek és abból is fogyókúrásat de semmi. a végső eset a hánytatás, de egyszerűen nem tudok. segítsetek! hogyan csináljam hogy sikerüljön hánytatni?? :S tudom hogy nem szabad de az egészségem múlik rajta...
2010. dec. 28. 22:55
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

előzőnek üzenem:


egy nagy b@rom vagy ha ilyeneket mondasz.

El sem tudod képzelni milyen következményei vannak?!!!

Hüle b@rom aki az ilyenre hallgat.


Én csináltam 14évesen. Sok pia, hányás, alig evés, cigi, a fűtől is hánytam vszeg allergia alakult ki nálam, még mázli legalább drogos nem lettem. A piától meg a hánytatástól könnyen meg lehetett szabadulni környezetváltással.


Egyébként meg is van a maga utóhangja... :(


APRÓZÓDIK a fogam! Mindig a föcis földerózió jut róla eszembe...

Felépítettem, újra törik... mert olyan gyenge lett hogy csak na. És nekem nem utána egyből - mert azért vannak neten szép képek - nekem később, mert ahogy elgyengült a savtól kellett neki még egy kis idő amíg mégjobban meggyengült a használattól.

A tökéletes gyönyörű fogaim! Csá puszi. Most tízezreket költök rá olyan max. 1,5 évente.

Úgyhogy ha nem vagy olyan GAZDAG hogy a fogaidra perkáld az átlagmagyar egy havi fizetését akkor k.rvára de hagyd a hánytatást.


Másik. Emésztés.

Én nem tudom mi van velem, de az fix hogy az emésztésemet kinyírtam. Ha rendes mennyiséget eszek akkor puffadok mint állat, mocorognak a beleim... egyszóval ultragáz.

Megy a hasam vagy székrekedésem van.

Most sem eszem annyit mint amennyit kéne, vagyis a barátnőim ezt mondták amikor napokig náluk voltam, szerintük ezért vagyok ilyen fáradékony és valóban van benne valami.

2011. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!