Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Elhatároztam hogy belekezdek...

Elhatároztam hogy belekezdek az Atkinsbe.168cm magas vagyok 74 kg. Kb. meddig kéne csinálnom az első szakaszt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 12:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Először tájékozódj, és utána kezdj fogyókúrázni... addig felesleges, amíg azt sem tudod, mit teszel valójában, csak követsz egy diétát...
2011. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom az ilyen diétákat. Lógni fognak a melleid, és utólag már aztán csinálhatsz akármit, nem lehet helyrehozni..
2011. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És akkor hogy akarsz, kinézni, ha az 55-58 kg nem ideális? 45 kg akarsz lenni? Osztálytársnőm ugyanolyan magas,mint te, 40 kg, és úgy néz ki, mint a viccben, tudod: Elől deszka, hátul léc... Az Atkins-el meg tönkreteszed magad. Én csak annyit csináltam, hogy kicsit kevesebbet ettem, mint szoktam, meg tornáztam mellé. Nem a leggyorsabb, de biztosan egészségesebb.
2011. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Alapvető tévhitben vagytok én 3 éve élek az atkins szerint és semmilyen eü gondom nincsen az első szakasz hivatalosan 2 hétig tart de ez kitolható akár 1-2 hónapra is arra kell odafigyelni hogy fokozatosan kell visszaállni a ch mennyiségre ami a hivatalos források szerint napi 300g/ch szóval ennek a jó részét nem lisztes dolgokból kell megenni hanem zöldségből gyümö9lcsből és ha ezeket az ember betartja elmarad az a bizonyos jojoefektus, nem szabad ajtóstúl rontani a házba ha az ember 2-3 hónapig esetleg nem eszik kenyeret aztán abbahagyja és azonnal fél kiló kenyér vagy péksüti lecsúszik ... persze hogy visszajön minden ....azonkívül azt se szabad elfelejteni hgy nem csak a hús, zsír meg ilyen dolgokban kell gondolkozni az atkins alatt, halat is lehet enni , zöldségeket, tojást, tejfölt , leveseket... az első szakasz az ami zöldségről és húsról szól meg tojásról... de ha nem akarsz azonnal 20grammozni akkor nyugodtan csökkentheted lassan is... ne ijedj meg kb 3-4 nap után fájni fog a fejed a ch megvonástól és ezek után jobb lesz elmúlik az éhség érzeted és rájössz hogy a 20gramm milyen laktató is tud lenni
2011. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
jahh kihagytam a tornát az is sokat segíthet a dologban
2011. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
jahhh és még valami hozzáteszem hogy a southbeach és a paleolit diéta az atkinsből alakult ki :DDD ez az alapja... és még mindig jobb ez mint a villámdiéták amik aztán végképp a jojoefektust hozzák magukkal
2011. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Első válaszoló hmm én nem etkins-t csinálok csak Ch diétát!Kb 100-110 ch-t eszek egy nap! Remélem nem lesz gáz és nem csak a víz megy le rólam. 3 hete fogyózok így.3 kg minusz eddig! A ketont jó hogy említed meg is nézem teszt csíkkal.Ugyan is terhességi cukrom volt és akkor ch diétán voltam akkor megjelent a keton a vizeletemben!! Most remélem nem!!!
2011. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!