Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 10 napja szültem, hogy adjam...

10 napja szültem, hogy adjam le a fennmaradt 10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Persze szopiztatok, és e



Szopiztatok és ezt nem akarom abbahagyni


2009. jan. 30. 16:52
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia.Sehogy.Később baba mama torna.1 év múlva ajánlom a kangoot.
2009. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most a baba a legfontosabb és nem a te 10 kilód. Szoptass, egyél, sétálj és egy év múlva, ha még van fölösleged és nem szoptatsz, elkezdhetsz sportolni.
2009. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Idovel leadod nyugii! most le ez legyen a lenyeg hanem a baba egeszsege.
2009. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a szoptatas alatt lefog rolad menni. Sokan vannak ugy, mar aki az a tipusu, hogy a szopi alatt fogynak, amit megesznek, az a baba taplaleka is lesz, es igy fogynak.

10 kg egyaltalan nem sok, valakinek 30 plusza marad, tudom ez enyhe vigasz szamodra, de orulj, hogy csak ennyitol kell megszabadulnod.

Azt csak csondben sugom meg neked, hogy senkinek ne mondd, hogy hogyan fogyjak le, mert mindenki kilesz rad akadva!!!!!

2009. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kösy a válaszokat.

Az a véleményem h egyértelmű h a baba a legfontosabb.Nem is vonok meg semmit magamtól. De gondolom minden nőnek egy gondolata azon van hogy hogyan táplálkozzon úgy hgy a babának is tökéletes legyen,és nekünk is hasznunkra váljon

Szerintem ez normális dolog, hogy vissza szeretnnénk térni a megszokott testünkhöz! Aki nem így gondolja szerintem magát csapja be.

2009. jan. 30. 19:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, amit irsz, hogy mindannyian szeretnenk szules utan visszaterni a regi alakunkhoz. En is igy voltam ezzel...

De talalkoztam a dokimmal szules utan ket hettel es o konkretan kicikizett. En 20 kilot hiztam terhesen, 13 kg ment le szulessel, de a szoptatasi probalkozas miatt 3 visszajott (nem indult meg a tejem es mindenki azt tanacsolta, hogy egyek sokat, mert akkor lesz tejem is, de nem lett, csak a seggem nott).

Szoval panaszkodtam a dokinak, hogy tiz kg maradt rajtam. Tudod mit mondott mosolyogva? "Hanyszor szoltam magacskara terhesen, hogy tul sokat hizik? Hanyszor mondtam el, hogy ne hizzon 20 kilot, mert nehez lesz leadni? Ha hallgatott volna ram es csak annyit hizik, amennyit kell, akkor most nem lenne egy deka feleslege sem. Ha terhesen nem zavarta, hogy a pocak mellett sulyfelesleg is van, akkor ne ket hettel szules utan kezdje el zavarni!"

Csak pislogtam ra, de tulkeppen igaza van. Lehet, hogy kovetkezo babanal mar megfontoltabb leszek...

Ugyanakkor meg azt is tudom, hogy a 20bol tiz az elejen jott fel, amikor leraktam a cigit. Tehat ha ez volt az ara, hogy kibirjam cigi nelkul a terhesseget es egeszseges legyen a babam, akkor persze megerte.

Szerintem se fogyozz konkretan. A zsiregeto mozgas sem jo, mert apaszthatja a tejet, illetve a zsirbol felszabadulo mereganyagok a tejbe urulhetnek. De ha beall a tejed szepen es nem lesz vele gond, akkor megprobalhatsz modafigyelni az etkezesre, csokkentheted a szenhidratbevitelt, kerulheted a nasikat, cukros lotyiket, de hust, zoldseget es friss gyumolcsot sokat egyel. Elvileg ez igy a tejet nem apapsztja. Es izomerosito gyakorlatokat is csinalhatsz majd, labra, hasra, fenekre, ami formal, de nem kifejezetten zsirt eget. Elvileg az aerob mozgas kerulendo.

De ki tudja, lehet, hogy egy-ket honap es a szoptatastol lekopik rolad az osszes felesleg, mert vannak ilyen szerencses anyukak!

Sok boldogsagot a babadhoz!

2009. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
általában magtól megy le a felesleg, szoptatás alatt felesleges ilyeneken rágódni.utána is ráérsz nem így van?
2009. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Napi pár kilométer futás megteszi.
2010. jan. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az a fránya bal láb beztos nyom 10 kilót...fűrészeld le.
2010. febr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia nehogy tornáz néz rá a gyermekedre és rádöbensz mi a fontos majd utána ha nem szoptatsz ugyis letornázod de ne kockáztas olyan szoros pilanatokat ami közteteK kialakul a babával ami potolhatatlan + EGÉSZSÉGES BABA
2010. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!