Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Öt hónapja szültem és nem...

Öt hónapja szültem és nem akar lemenni a hasam. Mit tegyek ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom én 2-hónapja szültem de nem nagyon akar lemenni semmi nekem a hasam a combom és a csípőm amin maradt felesleg.mondják hogy ídő kell hozzá de mennyi?
2011. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Babybogyó87 válasza:

Szia.

Én már 8 hónapja, hogy megszültem a lányom, de még hasam mindig van. Én kb. 1 hónapja kezdtem el diétázni, és tornázni Rubint Réka 20 perc önmagadért c. torna DVD-jére. Mostanra ment le rólam 9 kg, de a hasamról nagyon nehezen akar elindulni. Ez egyébként fajtától függ szerintem.

Tornázz, és a nyárra szerintem neked is sikerülni fog :D.

Kitartás minden sorstársamnak :D.

2011. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Babybogyó87 válasza:
Azt elfelejtettem, hogy terhességem alatt 29 kg-ot szedtem fel, szülés után ebből 14 kg-ot veszítettem. 1 hónappal ezelőtt még 81 kg voltam (178 cm magas), és most 72 kg vagyok. Rajtam is csípő, comb és a has rész a nagyon vészes.
2011. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 11 hónapja szültem és még mindig nagy a hasam :(

Meg a combomon is van fölösleg, meg persze két oldalt a csípőmön jó kis fogódzkodók keletkeztek.

Nekem sincs ötletem sajnos, hogyan lehetne ezeket lefaragni.

2011. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia!! nekem is van a hasamon vagy 10kg felesleg..próbálom eltüntetni de ha nem sikerül a nyára akkor majd a Strandon nézhetik többiek!!:) Szép látvány lesz:!!
2011. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Mert akkor lehet a hormonok is bezavarnak. Én most néztem pont a feminán egy jó kis gyakorlatsort, szerintem ez minden nap belefér (a cikk végén van a video): [link]
2011. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár én már lassan 20 hónapja szültem, de talán segít az, amit leírok. :) 15 hónapos koráig szopott a lányom. Addig csinálhattam bármit, a hormonok nem engedték a dolgokat. Míg más fogy szoptatás alatt, én sajnos híztam. Pedig szülés után rögtön belefértem a régi nadrágjaimba. A 15 hónap viszont tett ez ellen... :) Mióta nem szopik, azóta diétázom és tornázom. És így működik. A hormonjaim úgy tűnik, kezdenek visszarendeződni. Adj magadnak időt, 5 hónap nem olyan sok még arra, hogy a méhed, ill. minden belső szerv visszarendeződjön.
2011. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy 5 napja szültél nagyon ráérsz...... mit vársz 5 naptól? Majd lemegy.
2011. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanulj már meg olvasni, mielőtt beszólsz! Neked meg úgy látszik erre van időd.
2011. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!