Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? 2 éve...

Hogyan fogyjak le? 2 éve szültem és maradt rajtam kb.10 kg felesleg. A kisfiam mellett nagyon nem tudok elmenni futni ( sokat vagyok vele egyedül ) és arra gondoltam, hogy neki állok tornázni.

Figyelt kérdés
Igazából a csípőm széles egy kicsit. Milyen tornát és mennyit tornázzak egy nap?
2011. júl. 20. 20:03
 1/3 anonim válasza:
Ha futásra nincs időd, akkor pl. vehetsz vmilyen dvd-t. Én Rubint Rékára tornázok. Bár rajtam nincs felesleg, csak elkezdtem h formában legyek. :) Valamelyik dvd-je végén még tanácsokat ad h mit lehet enni és mit nem. :) Most a Tescoban le vannak árazva a DVD-k! :D
2011. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én feleségem 3 éve szült, és ő is úgy érzi ,hogy van rajta fölösleg..majd ha paleolit lesz, nos akkor lefogy..egyébként lehet akármennyit tornázni, illetve különféle csodaszereket szedni, az eredmény csak időleges...a javaslatom,hogy olvasd el a Paleolit Táplálkozás című könyvet, és a többit is ettől a szerzőtől
2011. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
40%

Ha nincs időt futni nem is fogsz lefogyni. Mindenfajta csodamódszert meg diétát keresni teljesen felesleges. Fogyni csak futással lehet. (Vagy bringázással, de annak rohadt intenzívnek kell lennie.)


A leginkább költségkímélőbb a futás. Heti 3-4 alkalommal 30 perc közepes tempóval. (Arra majd rájössz mi a közepes tempód) A táv nem számít csak a félóra legyen meg és nincs gyaloglás! A táv ahogy egyre edzettebb leszel nőni fog. (Én 5 kilométert futok 27 perc alatt és ezt tartom közepesnek) Ha bicikli, akkor legyen heti 3-4 alkalommal 1 óra eszméletlen intenzíven. A 30 kilométer/ órát tartom jónak. (Én 2 kilométer bemelegítő futás után tekerek ennyit és levezetem 1 kilométer futással. Az időt nem nézem csak a 30 km legyen meg, minél hamarabb)

Ha mindenképp otthon kell maradni, akkor beruházol egy elipszis gépre és 45 perc intenzíven. Na az egy gyilkos eszköz, csak ajánlani tudom.


Tapasztalt sportoló vagyok, nem beszélek hülyeségeket.

Fogyni csak sporttal, testmozgással lehet.

Jah és azt eszek amit akarok és annyit amennyit akarok, mert RENDSZERESEN és ÉVEK ÓTA csinálom. Így soha nem hízok el és nincs jojo-effektus sem.

Egyébként gyúrok is.

2011. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!