Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Nyár végéig 5-7 kilót hogy...

Nyár végéig 5-7 kilót hogy tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Milyen étrend legy?

Meg ilyesmi :DD

65-ről 60-58 kilóra


2011. júl. 17. 15:00
 1/7 anonim válasza:
30%
dugj sokat, mert az állitólag fogyaszt
2011. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Le van olyan diéta hogy csak bébi ételt ehetsz és 1 hét alatt 2 kilót is lehet adni vele
2011. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
bébi étel diéta az kegyetlen szerintem meg drága is...de mást nem nagyon tudok :S
2011. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

vond ki a finomított cukrot és a fehérlisztet az étrendedből, a zsírral együtt.

sovány fehérhúsokat egyél sok-sok zöldséggel, ha kell a kenyér és tészta, akkor teljeskiörlésűt válassz. igyál eleget.

naponta mozogj valamit, minimum egy óra erőltetett séta, de minél többszöri, minél intenzívebb mozgás ajánlott.

az egészet megtámogathatod egy salaktalanító, vagy egy anyagcserejavító teával, természetes alapú tablettával/kapszulával, ilyesmiket a bioboltokban tudnak ajánlani (pl articsóka kapszula, nekem bevált).

nem szentírás, hogy ezzel leadod nyár végéig a felesleget, de elkerülöd a jojo effektust, tartósan megszabadulhatsz a feleslegtől (főleg ha utána nem esel vissza étkezésben, és nem punnyadsz el)

2011. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KuranGaby válasza:
Ehetsz húst de ne sokat!GYÜMÖLCS, Zöldség, cvitamin tabletta jöhet. Pia ne sok. És több sportolás!!!!!
2011. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Figyelj, én sztem ne fogyókúrázz, és ne diétázz! ha fogyni akarsz akkor izomra erősíts, sokkal csinosabb leszel. :)/vagy ha fiú vagy akk jobban fogsz kinézni:D/persze, ne zabálj úgy mint 1 ló, napi 5x étkezés kisebb adagokban nem ártalmas! sok vizet igyál, fuss egy kicsit, vagy biciklizz, csinálj sok felülést, és ne hagyd abba amikor már éget, hanem csináldd tovább. ;)

csinálj gugolásokat/fenékre erősít/... :) remélem segítettem...am énis ezt csinálom most nyár végére kéne lefogynom kb.. :/ és h bebizonyítsam, 85 kiló voltam most vagyok 73 szal 12 kilót fogytam ezzel, asszem 5 hét alatt..nekem bevállt. :)

2011. júl. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 65-ről 58-60 körülre szertnék! :D

Am én úgy csinálom: sok zöldség,gyümölcs,fehérhúsok,sovány túró/sajt,natúr joghurt, tojás,abonett/hamlett....én kb 2l vizet iszom naponta/vagy zöldteát natúran.

5x eszek kicsit.

Futok egy héten 4-5x vagy ahányszor tehetem és tornázok 2x20 perc R.R. (elég kemény szerintem hatásos)

Sok szerencsét neked !! :) És kitartást nagyon fontos. És ha lehet akkor ez legyen életmód!

2011. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!