Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni májusig?...

Hogy tudnék lefogyni májusig? (többi lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 175 cm és kb 85 kg.


Májusig(vagy tavaszi szünetig) leszeretnék fogyni, valaki tudna leírni egy napirendet melyhez tartsam magam 7 hónapon át?



Jó a fizikumom rendszeresen sportolok( shotokan karate, krav maga)


Emellett rendvédelmis suliba járok és kondizok is.



Szeretnék kérni(ahogy írtam) egy étkezési és egy mozgási rendet (a mozgás legyen kérem szépen kondiba..:))



Köszönöm!


2011. okt. 23. 10:04
 1/1 Macskajós ***** válasza:
Hosszútávú erőkifejtésre alkalmas kondigépeket válassz, örök barát a futógép. :) Kis zenével nem unalmas. A leghatékonyabb, ha az edzéseid du. 15-17 órára tevődnek. Ha a többi edzésed miatt nem megoldható, és birod a korán kelést, akkor tudod mi a dolgod. Én elvoltam úgyis, hogy késő esténként futottam, de értelemszerűen nem volt olyan hatékony. Fogyassz minél több folyadékot és pótold az izzadsággal elvesztett ásványi anyagot! Nem kell mindennap futnod, hagyni kell a szervezetet regenerálódni. Elég minden másnap vagy harmadik nap, de akkor az edzés legyen min. 40 perces. Ha a szíved nincs hozzászokva az ilyesfajta mozgáshoz fokozatosan kezd el. Az erőedzések, súlyemelések tömegnövelőek, ha alaki változást szeretnél lehet, hogy csökkenteni kéne.
2011. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!