Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 2 Hónap alatt, hogy tudnék...

2 Hónap alatt, hogy tudnék lefogyni 10 kilót?

Figyelt kérdés
163 cm 65 kg 14/L. 2hónap alatt szeretnék ennyit lefogyni! valaki tudna segíteni? Köszönöm előre is..!
2011. szept. 19. 16:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
69%

Én többet sportolok, többet iszok =)

Fontos, hogy minden étkezés előtt igyál meg 1 pohár langyos vizet :)... ez megtölti egy kicsit a gyomrod és kevesebb ételt fogsz enni :)

a lényeg, hogy ne cukros üdítőt igyál, hanem vizet, teát, vagy 100%-os gyümölcslevet =)

Ne nagyon nassolj, főleg ne este 6 után =)

én ezzel fogytam 1 hónap alatt 6 kilót =)....remélem hogy segítettem =)

2011. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 19. 17:42
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezhetem mit sportolsz?
2011. szept. 19. 17:43
 4/15 nixon666 ***** válasza:
úgy hogy ne veszíts legalább 5 kiló izmot is? Hát sehogy. www.bodybuilder.hu-n találod meg a nagy "titkot" a fogyásra, ami nagyábol annyi hogy egészséges diéta/edzés kombináció. De ha érdekel van lehetőség rá, csak tanulni kell egy keveset.
2011. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én eleinte sétálgattam, majd barátnőmmel eljártam futni, meg biciklizni =)
2011. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a gabonát, a tejet, a cukrot.
2011. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Ha járnak nállatok avitával akkor próbald a detox tablettat. Méregtelenit,beindul.az emesztes es ez mint termeszetes anyagokbol. Semmi mellekhatas vagy karos dolog. ( nem szamit teljes ertekű gyogyszernek) en sem szedtem volna ha annak minősülne... Par honap.altt radmegy az is amit öt éve nem vettel fel.ha erdekel nallam is rendelhetsz.
2011. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben voltam és sikerült lefogynom. Elég jó módszernek bizonyul, hogy 1 héten keresztül csak gyümölcsökat eszel. Persze legalább délben egyél rendes főtt kaját is. De arra az 1 hónapra felejtsd el az édességeket. : D
2011. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen nehogy felnézz a bodibilder oldalra. itt sok izomagy van, mindenki csak ezt az oldalt linkeli be, ha fogyásról vagy egészséges étkezésről van szó. szégyen..

gondolom a konditermekben ez van kiplakátolva, mint támogató..


14 évesen növésben vagy, fejlődésben, kár lenne a cicidet ledolgoznod vagy épp rossz táplálkozással ártani a kis fiatal szervezetednek.


Figyelj oda, hogy ne egyél sokat. Ne egyél annyit, hogy jóllakj! Inkább többször egyél, de keveset. Mellőzd a vacsorát. A köreteket cseréld le salátára. A fehér kenyér, cukros kóla, édesség nagyon hízlal.

Hvai 5 kiló fogyás nem jó, nem is egészséges is és a saját tempódhoz nem jó. Érd be havi 3 kilóval, de az legyen tartós. Mozogj többet, sétálj buszozás helyett.

Sikerülni fog:)

2011. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó hozzászóló!


Meg kell, h védjem a bodybuilder oldalt, ugyanis tedd fel légy oly szíves a kérdést magadnak és válaszold már meg, mégis melyik az a sport, ahol gyakorlatilag követelmény az alacsonyabb testzsír százalék! Igen, így van! Nahát, a testépítés! Szóval a zsírvesztés témaköréhez senki nem ért jobban, mint a testépítő versenyzők.

Minden, ami oda van írva, az igaz, csak hogy sok ember a csodát várja és döbbentem tapasztalja, h nincsen semmiféle varázslat! Lefogyni bizony csak úgy lehet, ha rendbe teszed a kajádat és sportolsz.

Nagyon kényelmesen hangzik, h pusztán éhezéssel pillanatok alatt megszabadulunk az évek során felszedett feleslegtől. Sok olyan cikk van az oldalon, amit egyenes tanítani kellene, mert ma már a zsírvesztés témakörében olyan téveszmék születnek, h kész röhej.


Szóval kedves kérdező, csak hogy segítsek. Nem abban rejlik a titok, h ne egyél annyit, h ne lakj jól. A titok abban van, h mit eszel! Az esetek 90%-ban nem az ételek mennyiségével van a gond, hanem a minőségével...

Kezdj el sportolni és iktasd ki az étrendedből az egyszerű szénhidrátokat (cukor!), és a fehér lisztet.

Ha ezt a kettőt elhagyod, és mellette sportolsz, biztosra veszem, h lesz eredménye.

Az éhezést meg egyéb marhaságokat felejtsd el.

Inkább olvasd el ezt, most már csak azért is linkelek!


[link]


Sok sikert és kitartást!

2011. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!