Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 1500 kcal-os étrendhez ez igy...

1500 kcal-os étrendhez ez igy nagyon sok számomra? (bővebben lent).

Figyelt kérdés

Holnapi napom egy nagy rohanás lesz, ezt tudnám enni reggel 7től este 6-7ig. Szóval a menü:

Reggeli: 4 db virsli mustárral, kenyér nélkül.

11 órai kaja: 2 szelet kenyér + 1 kockasajt + 1 virsli + mustár mindez melegszendvicsként.

3 órai kaja: ugyan az, mint a 11-es.


Kiszámolva 830kcal.

1500 kcal-os diétán vagyok (175cm/127kg).

Fentmaradó 670 kcal-al mit kezdjek? Ha elsörözöm az úgy korrekt? :)


2011. szept. 15. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

pl. reggelire is ehetnél kenyeret, hogy ne halj éhen 11ig :D

aztán este 6-7 körül ha van időd beszaladsz a boltba, veszel 25 deka túrót és bevágod. vagy akár otthonról is vihetsz.

este pedig egy normális vacsora, pl csirkemell zöldségekkel, vagy főtt tojás.


de egyébként 127 kg-hoz kibeb.szott kevés az az 1500 kcal...

2011. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valszeg az lesz akkor, hogy reggelihez 1 szelet kenyeret csapok, és este fent maradó kcal-t elfogyasztom, utána lemozgom szexxel. Mennyire fogyaszt egyébként a szex? :)
2011. szept. 15. 22:41
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja, igen.

Régen (kb 2 hete) 3-4ezer kcal-t ettem, aztán lecsökkentettem 1500-ra. Sikerült fogyni eddig 7 kg-t.

100kg-val már megelégednék. Annyi voltam mikor össze jöttem bnőmmel. Túl jól főz :)

2011. szept. 15. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:

ha tudod tartani magad felül és csinálod vagy 1 órán át, akkor fogyaszt :D

de am. hogy sikerül csajozni ennyi kilóval, jó a dumád? :D vagy barátnőd van?

2011. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja bocsi az alsó komit nem olvastam. akkor kérd meg, hogy főzzön egészségesebbet és ajánlj fel cserébe több szexet :P
2011. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Majd mondom neki, bár sok esélyt nem látok rá hogy egészségesebben főzzön. Szeretnek enni és jól is főz az egész családja :)


Csajozással nem volt sose gondom. 13 éves korom óta folyamatosan max 2-3 hó kihagyással van bnőm és mind közép kategóriás v. a felett volt / van. Nem tudom hogy csinálom, de nem is érdekel amig értek hozzá :D

2011. szept. 15. 23:04
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Mennyire vagy kivizsgava: mit tudsz jol emeszteni, mire vagy allergias, miylen mérgekbol van a élegtobba szervezetedben, stb...? Az etrend ettol fugg.

Én pl. se virslit, se kenyeret, se kockasajtot nem ennék. ..:) Ezek muanyag, pancsolt kaják, haszontalanok a szervezet szamara, méreggel terhelik, viszont a belbolyhokat eltomitik, igy még ha hasznosat ennél, az sem tudna felszivodni.

35N

2011. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, mekkora forma vagy! :)


utolsó válaszoló igen fontos dolgot írt!

én ezt "élelmiszermérnökösebben" úgy mondanám, hogy virslinek, kockasajtnak (persze adott terméktől függ) gyakorlatilag nincsen tápértéke! tehát Te elfogyasztasz 1500kcal-t, de jó formán alig eszel 'ételt'. ha pedig eleve nagy energiahiányt tartasz, a tested meg nem kap meg számára alapvető tápanyagokat, nem tudom tudod-e mi történik? ilyenkor a zsír raktározás az a folyamat, amivel a szervezet védekezik.

persze nincs lehetőségünk (nekem épp nincs) minden nap szín húst enni, de általánosságban ajánlom az összetételükben minőségi termékek fogyasztását, elsősorban azért amit feljebb írtam!


osztán remélem jól telt az este :))

2011. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Atyavilág, hol is kezdjem ...


Figyelj, ez így nagyon nem jó. Sorba veszem:

1. A mennyiség rendben van, vagyis az 1500 kcal, arról gondolom már nem is kell beszélnünk, hogy 1000-1200 kalória alá menni észveszejtő baromság. És igen, jól mondod, azt a maradék 670 kcal- t bekell cserkészni az étrendbe holnap.

2. A sört felejtsd el. Igazából minden alkoholt elkellene felejtened, ha igazán szálkás és szép testet akarsz akkor az alkoholt hanyagold. PLÁNe olyan nagy mennyiségben, hogy az 670 kcal- t tegyen ki. Amikor már úgy a fogyásod végénél tartasz becsúszhat 1-2 sör, de ha az elején már így indítasz akkor az régen rossz.

3. A vitaminokra szükséged van neked is és mindenkinek !! A zöldség, gyümölcs hiányzik az étrendedből, ez óriási tévedés.

4. A fehérje hiába fehérje, ha egyszer pocsék. A virsli ipari hulladék ( elnézést aki nagy virsli fan ), legalább csökkentsd napi 1 adagra a virslifogyasztást és egyél helyette tiszta fehérjét, pl. tojás, csirke, pulyka, hal, sonka, stb.

2011. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Nekem a grillezett cuccok jöttek be:

Ajánlanám a grillezett zöldségeket (répa a kedvencem) és mondjuk sült/grill csirke. Igazi hús, igazi fehérje. Párodat is meglepheted ilyen sütővel, vagy szakácskönyvvel.


Hal is jó grillezve és nem nehéz úgy elkészíteni, hogy ne legyen halíze, már ha ez valakinek kifogás.


Aztán: a tök (főzeléknek is) patisszon, cukkini épp most szezonál, kihagyhatatlan. Sütőtök levest kóstoltad már? igazi ínyencség, bétakarotin és C vitamin bomba.. ivólének napközben is király


Javaslom, hogy inkább 5-6 alkalommal egyél kevesebbet, mint 1-2 alkalommal sokat. Reggelire jó a gyümölcs: egy-két alma a jobbikból simán elrágható rohanás közben, akár kocsiban is.


Ha kenyeret fogyasztasz akkor teljes kiőrlésű, magokkal szórt legyen: egyrészt jobb az íze, másrészt sokkal kevesebb kell belőle, hogy jól lakasson (komoly, nekem ez volt az indok) harmadrészt meg sokkal több rost van benne.


A szex meg naponta legalább 1x legyen, de előtte lehet séta is, most még jó idő van, az asszony meg megérdemli a romantikázást!

2011. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!