Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1000-1200 kalóriás étrendhez...

1000-1200 kalóriás étrendhez bevált mintaétrendet kaphatnék?

Figyelt kérdés

NEM KÉREK KIOKTATÁST, hadd döntse el mindenki mivel akar fogyni. Amúgysem ismertek, a fél életem nem fogom leírni...szóval maradjunk a kérdésnél. Köszi!


Neten sok étrend van, de soknál olyan ételt írnak, ami bonyolult, vagy épp az életvitelem miatt nem kivitelezhető az elkészítése.


2011. okt. 10. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem akkor hadd döntse el azt is mindenki, hogy részt vesz-e a baromságodban vagy nem. Én például nem.
2011. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

óó légyszi légyszi vegyél már részt a baromságomban! Nem tudom mi lenne velem a támogató szavadi nélkül!!!


TE KRETÉN! Akinek nem inge, ne vegye magára! Ha a kérdés elolvasásánál láttad, hogy érdemben nem óhajtassz hozzászólni, minek nyitottad meg és írtál? Na az ilyen embert bírnám megtaposni, mint te vagy. Kis bu.zi.

2011. okt. 10. 12:13
 3/8 A kérdező kommentje:

Hányok ettől az oldaltól, mert itt mindig a bántás van, nem lehet semmit megkérdezni, hogy egy kis kisfaszú bzi bele ne pofázna. Úgy fel bírja az ilyen baszni az agyam! Rosszak az idegeim sajnálom, de ezen az oldalon mindig csak a beszólogatás van, már elegem van!

(bocsi a paraszt stílusért, de amilyen a mosdó, olyan a törölkoző)

2011. okt. 10. 12:16
 4/8 A kérdező kommentje:

K É R D É S T Ö R Ö L V E!

NEM KÉREK MÁR VÁLASZT, KÖSZÖNÖM!

Megpróbálok még neten keresgélni, hátha van használható is.

2011. okt. 10. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Hééé, higgadj már le! Ez az oldal már csak ilyen (sajnos). Én amikor leadtam 20 kilót, akkor a www.kcal.hu-t használtam, mindig képben voltam a napi kalória és szénhidrát mennyiséggel. Nagy segítség volt!
2011. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


En is kaloria szamolassal fogyozok de igyekszem 1300-1400 kalorat enni naponta. De nem mindig jon ossze ennyi, legtobbszor csak 1200 es igy is nagyon jol lakok.


Altalaba reggelire vagy cornflakest eszek ,zsirszegeny tejjel vagy zabkasat de legtobbszor 2 szelet graham kenyeret, csirkemellel(felvagott) es vagy paradicsommal vagy paprikaval,uborkaval.

Tizorai lehet valami gyumolcs vagy joghurt esetleg zsiszegeny turo.

Ebed: en fozok a csaladomnak( ferjem es 2 eves kisfiamnak). Ha olyat fozok ami nem krumplis ,tesztas,disznohusos akkor en is eszek belole de pl. koretnek salatat vagy parolt zoldseget eszek.

Uzsi: szerintem lehet ami tizoraira. En ritkan uzsizok mert valahogy nem vagyok ehes olyasnkor, kenyszerbol meg nem eszek csak,hogy meglegyen az 5 etkezes naponta.

Vacsira mindig parolt zoldseget eszek fel csirkemellel.(karfiol,brokkoli,repa,amit szeretsz:) De ehetsz fott tojast,salataval pl.


En hetente egyszer-ketszer bunozok is (egy szelet suti).

Mult hetfon kezdtem a fogyokurat es a mai meres alapjan eddig -2 kg ment le. Pedig nem is ehezek. Persze naponta 2x30 perc aerobik is hozzajarul a fogyashoz.


Ne foglalkozz az itteni valaszolok tobbsegevel. Itt mindenki baromi okos. Engem is epp most oltottak le egy masik kerdesnel. Pedig csak leirtam este 8-9 korul vacsizok es ejfel utan fekszek le. Erre jott vki aki kozolte,hogy kifog keszulni a szervezetem 1 het mulva. Az ilyennek betudnam verni a kepet. Fogalmam sincs,hogy jon sok ember ahoz,hogy mast minositsen. Raadasul minden ember mas, mindenkinek mashogy reagal a szervezete es nem mindenkinek jon be ugyanaz a fogyokura.

2011. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.


Ezt meg belinkelem neked.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..


Engem az O modszere motivalt arra,hogy fogyozni kezdjek. 6 honap alatt 30 kg-ot fogyott. Szerintem jol csinalja es latod meg nassolni is szokott. Egyealtalan nem ugy tunik mint aki ehezne. Olvasd csak el!

Udv :)

2011. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket és a lelkesítést! :D
2011. okt. 11. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!