Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet úgy is fogyni, hogy...

Lehet úgy is fogyni, hogy napközben alig eszem, és este viszem be a számomra szükséges 1300 kcal-t?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk 20h-ig, csak nagyon keveset, mondjuk 500 kcal-t ennék, és akkor ennék mondjuk csülök pékné módjára kenyérrel kiegészítve, akkor is fogynék? :-)

A kérdésem csak elméleti, nem így tenném, csak tényleg kíváncsi vagyok arra, ha napközben kevés kalóriát eszem, és este viszem be a többit, de benne vagyok a napi limitembe, akkor is ugyanúgy menne a fogyás?


2011. okt. 3. 06:50
 1/10 Inez.R. válasza:
22%

Amit a kérdésedben írtál, az egy tuti hízókúra..

Nappal egyél rendesen, és este 18 óra után egyáltalán semmit, max vizet igyál. Az első hét pokoli, de mivel éjjel rendesen pihen a gyomrod, ezért össze fog szűkülni, és már nem fogsz tudni annyit megenni egy étkezésre, mint azelőtt. Ez a két dolog együtt nagyon szépen, gyorsan lefogyaszt, és nem egészségtelen.

Rá kell szokni a reggelizésre, és le kell szokni az éjszakai zabálásról.

10 kiló lemegy simán egy hónap alatt, és ezt lehet is tartani.

Némi mozgás sem árt mellé, az mindig jót tesz egyébként is..

:)

Sok sikert.

2011. okt. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a harcosok étrendét követők szoktak így enni. nekik elméletileg hasznos és fogynak is vele, de én inkább nem kockáztatok. anyám 10 éve tolja így és már 100 kg felett jár :D
2011. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak lehet anyád több ezer kalóriát felfal nem pedig 1200-at :D
2011. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"10 kiló lemegy simán egy hónap alatt, és ezt lehet is tartani. "


Ez egyrészt hülyeség, másrészt baromira nem egészséges. Az heti majdnem 3 kiló fogyás. Egyébként az egész hozzászólásod baromság, látszik, hogy semmit nem értesz hozzá, de ez volt a legdurvább.

2011. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Persze, hogy lehet. Nem is értem, honnan veszik egyesek, hogy ha este eszik az ember, az jobban hizlal. Mert éjszakára több kalória lesz az ételben vagy nem is értem.


Ezzel a módszerrel csak az a gond - és emiatt nem ajánlják -, hogy ha este teleeszed magad, akkor reggelre farkaséhes leszel. Így kevéssé valószínű, hogy tartani tudod a diétát, de ha mégis, akkor pedig a termelődő gyomorsav kárt tehet a gyomrodban.

2011. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:-)
2011. okt. 3. 10:07
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

édeseim, akkor most mondok nektek valami meglepőt: hónapig nem ettem napközben, összeszűkült a gyomrom, esténként bedobtam egy lightos menüt a burger kingben.

pár hónap alatt fogytam 5 kg-t. nesze neked super size me :P


szóval ez egy idiótaság, h ha este eszel, akkor hízol. okoskák, akkor híztok, ha egész nap zabáltok, és utána még este is lenyomtok egy emberes adagot. ha egész nap éheztek, és este kajáltok egy normálisat, akkor legrosszabb esetben is stagnálni fog a súlyotok.

2011. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2011. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
tök lényegtelen mikor eszel ahhoz hogy fogyj de ha egészséges akarsz lenni,akkor jobb a napi 3-5xi egyenletesen elosztott kajálás
2011. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Inez.R. válasza:
48%

Nevezhetitek baromságnak, amit írtam, de csak személyes tapasztalatomat osztottam meg. Nekem lement a 10 kiló felesleg, és ezt 1994 óta (18 éve) tartom. Nem szenvedek semmiféle kalória számolgatással, eszem szalonnát, csülköt, gyümölcsöt, zöldséget: majdnem mindent. Elmúltam 40 éves, a súlyom kizárólag terhesség alatt változott, de itt biztos akad majd, aki szerint az nem normális. :)

A katonaorvos szerint a súlyom "ideális" (170 magas nő vagyok, 56 kg), és az izomzatom "tökéletes". Szó szerint idéztem.

Valószínűleg vannak, akiknek más a tapasztalatuk az esti vacsorázással, és az általam szükségesnek tartott testmozgással, hiszen nem vagyunk egyformák.

Mindenkinek sok sikert..

:)

2011. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!