Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet (szabad) lefogyn...

Mennyit lehet (szabad) lefogyni egy hónap alatt, amit a szervezet károsodás nélkűl elvisel?

Figyelt kérdés
Hallotam már olyanról aki egy hónap alatt 20kg is lefogyott, de ez már szerintem káros a szervezetre.
2011. júl. 25. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem -5kg.
2011. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is heti 1-1,5kg fogyás az egészséges.
2011. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4 kg fogyás lenne a legideálisabb. Nekem a házi orvosom mondta, hogy a heti 0,5-1 kg fogyás a legideálisabb. Ha heti 1 kg-t veszünk alapul, akkor egy hónap alatt 4 kg - lesz. Ugyanakkor nem szabad elfelejteni azt sem, hogy akinek a nagy a súly feleslege, annak könnyebben beindul a fogyás. Tehát egy 30 kg plusszal rendelkező embernél hamarabb és látványosabban beindul a fogyás, mint egy 5-10 kg plusszal rendelkező embernél. Szerintem amit te hallottál, ha igaz, az egy nagyobb súlyfeleslegű embernél volt.

16/L

2011. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10:14 A neten olvastam, hogy egy hőlgy 20kg-tól szabadúlt meg 1-hónap alatt. Mennyi volt a súlyfeleslege, azt nem tudom.
2011. júl. 25. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!