Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 66 kg-ról hány hónap alatt...

66 kg-ról hány hónap alatt tudok lefogyni 60-ra,59-re?

Figyelt kérdés
66 kg vagyok, főleg hasról, combról, oldalról szeretnék fogyni, tudom h nincs helyi fogyás de ha elkezdek mindennap este futni, utána sétálok még 1-2 km-t és diétázok, akkor mennyi idő míg lemegy? hány hónap? milyen diétát javasoltok? mennyit kellene futnom? tornázni is kellene?
2011. aug. 29. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészséges fogyással heti fél-1 kilót számolj:)
2011. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stick_It válasza:

hát én egy időbe 58 kg voltam és olyan 2 és fél hét alatt 50 kg-ra lefogytam de úgy hogy naponta 1x ettem.Ezt ne próbáld ki mert én azóta is csak úgy tudok enni hogy egy fél szendvicset fél óra alatt eszek meg vagy több..A futás jó ötlet azt én is csinálom csak reggelente :D

és szerintem 3-4 hónap kb és eléred a célod.Van egy olyan diéta hogy egészséges is és hatásos most hirtelen nem jut eszembe a neve de majd rákeresek neten és belinkelem.Én a futást úgy csináltam hogy napról napra többet. azt te tudod hogy meddig birod a futást nemkell túlzásba vinni.És hetente 3x tornázz másfél órát szerintem.

Sok szerencsét ;)

2011. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megtudod szerintem. 1 hónap alatt 5 kg-t fogytam. :)
2011. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem hogy te mit sportoltál és diétáztál?
2011. aug. 29. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!