Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan lehet megerőltetés...

Hogyan lehet megerőltetés nélkül fogyni?

Figyelt kérdés
Átlagos alkatom van,de én vékony szeretnék lenni.Ételeknek nem tudok ellent mondani.Minden nap kell ennem vmi csokit vagy édességek,nem bírom ki.Pedig már sokszor megfogadtam,hogy megállom,de nem sikerült.Hogyan tudnék úgy fogyni popsiból,combból és hasból,hogy be legyen osztva,hogy mit mikor ehetek.Ha valaki csinálna egy értékrend szabályt a számomra,követem,és persze nagyon megköszönném! 14/L -52,5kg-166cm
2009. nov. 21. 20:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még mondhattok olyan tornát is,amitől a vádli "fogy".
2009. nov. 21. 20:27
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha folyton cukorral tömöd magad nem fogsz fogyni ha mellé sokat mozogsz akkor sem.
2009. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én segítek neked ,ha akarod ,de akkor írj privit és szerintem kérj mér ilyet mástól is és válaszd kia neked legjobban megfelelőt!:)
2009. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Le tudnád nekem írni erre a címre?: lufiboci@citromail.hu
2009. nov. 21. 21:24
 5/13 anonim válasza:

166 centihez 52 kiló tökéletes, határán van a soványságnak,

nem szabad fogynod, főleg, hogy

14 éves vagy, valószínűleg ezután kezdesz megnyúlni, amúgy nőiesedni.

A derék vékonyodik, az arc főképp ekkor változik, a végtagok formásodnak.

Ha fogyózni kezdesz, lehet, hogy a melleid sem nőnek akkorára, mint amekkorák eredetileg lennének.


Azért, mert a csőnaci nem úgy áll rajtad, mint az osztály "csinicsaján", neked nem kell elk*rni magad.

A fickók is jobban szeretik a puha ciciket, mint a cingár lábakat és a deszkahasat.

2009. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó,jó,de engem valahogy nagyon zavar,amikor tükörbe nézek,hogy milyen vastag combom van,meg a popsim se kicsi.Sokan mondják,hogy az osztályban nekem van a legjobb alakom,meg hogy vékony vagyok,de szerintem egyáltalán nem....egy súlycsoportba vagyok anyával!!!:O Igaz,ő alacsonyabb nálam,de mégis,ő 42 éves...!én meg 14 és ugyan ott tartok...arról nem beszélve,hogy 22 éves nővérem 45 kg az pedig már kórosan sovány,de ha mellette vagyok,olyan rossz,és amikor megkérdezik,hogy mennyi évesek vagyunk,ciki megmondani,hogy ő 22 és ilyen vékony,igaz annyira én sem akarok vékony lenni,de a mostaninál igen.
2009. nov. 22. 14:00
 7/13 anonim válasza:
Te már így is szinte sovány vagy. Inkább keress egy pszichológust ha fogyni akarsz! Ebből már nem szabad. Csak izmosodni. Az izom pedig tömeg és tornával nem fogysz.
2009. nov. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

króm tablettát szedj az édességevés ellen, az a probléma, hogy ez narancsbőrt okoz ha nem szoksz le róla. nincs olyan, hogy "megerőltetés nélkül fogyni", pont az a lényege, hogy a jelenlegi életmódoddal ezt a testet érted el. változtatni kell, ha le akarsz adni pár kilócskát, azzal együtt nem vagy kövér egyáltalán, semmi drasztikusra nincs szükség, csak egy egészséges életmódra, amibe a jövőben hébe-hóba fér bele édesség, viszont rendszeres az edzés.

próbáld ki a krómot, és kezdj el sportolni, ha semmin nem változtatsz, a tested sem fog változni! pusz L/8

2009. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ííí L/18!:D heh.

ja még annyit h a tesitanárod is segíthet neked, én a gimiben sírtam el a bánatomat az edzőmnek, és segített az edzésben is, a diétámban is. egy próbát megér!

2009. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kipróbálom!Köszii!
2009. nov. 27. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!