Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan lehet megerőltetés...

Hogyan lehet megerőltetés nélkül fogyni?

Figyelt kérdés
Átlagos alkatom van,de én vékony szeretnék lenni.Ételeknek nem tudok ellent mondani.Minden nap kell ennem vmi csokit vagy édességek,nem bírom ki.Pedig már sokszor megfogadtam,hogy megállom,de nem sikerült.Hogyan tudnék úgy fogyni popsiból,combból és hasból,hogy be legyen osztva,hogy mit mikor ehetek.Ha valaki csinálna egy értékrend szabályt a számomra,követem,és persze nagyon megköszönném! 14/L -52,5kg-166cm
2009. nov. 21. 20:26
1 2
 11/13 anonim válasza:

Oh ne már. Ne légy bolond, hogy lehet ilyen méretek mellett fogyózni? Hidd el így vagy jó ahogy vagy.

Én 20 éves vagyok 168 cm mellett 52 kiló, és sokszor a fejemhez vágják hogy kórosan sovány vagyok, szóval szerintem gondolkozz el ezen, lehet egy kevés mozgás is bőven jót tenne, így legalább kicsit feszesebb leszel, de nincs szükség a fogyózásra!


Nem tudom honnan veszik manapság a fiatal lányok, hogy 40 kilogramm az ideális súly, ami mellett úgy nézel ki mint egy élőhalott...

2010. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most már 15 vagyok,168 cm,és 55 kg.Minden este tornázok,és nem eszek káros édességeket.
2010. jan. 23. 13:24
 13/13 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értelek, azt írod, a nővéred "kórosan sovány". Akkor pedig nem veled van a baj, hanem vele. Nem te vagy kövér mellette, hanem ő túl sovány melletted.

Ha neked az nem elég, hogy a suliban mindenki szerint neked van a legjobb alakod, akkor önértékelési zavaraid vannak. Egy pszichológus segíthet, a fogyás nem. Bármennyit fogy, mindig kövérnek fogod látni magad, és mindig másokhoz fogod hasonlítgatni magad, akkor is, ha tudod, hogy a másik állapota a kóros.


Mivel a nővéred is sovány, meg anyukád is vékony, valószínűleg az egész családod ilyen alkat. Örülj neki, valószínűleg te sem leszel kövér 42 évesen.

2010. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!