Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mien diétát ajánlotok kb...

Mien diétát ajánlotok kb 10-15 kg szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Szénhidrátmentes diétát 2 hónapon át napi minimum másfél óra edzéssel.
2009. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

" ha nem visz be elegendő szénhidrátot, az izomfogyás fog bekövetkezni"


pont most írtam ezt egy másik kérdéshez és ide is passzol. Semmiképpen ne kezdj bele szénhidrátmentes diétába! Sokan belevágnak most a 90 napod diétába. Ha te is velük tartasz fontos, hogy mozogj is mellette. egyébként egyik diéta sem hatásos hosszú távon. Gondolkozz el, mérlegelj és váltsd életmódot. Sok gyümölcs, zöldség, víz, kevesebb kenyér, fűszeres étel. Ne egyél mindennap húst. Mozogj! Ez nagyon fontos, valamint az is, hogy nagy súlyfelesleggel nekezdj el szaladgálni az utcán, hisz az sérülésekhez vezethet. Mozogj sűrűn piciket, aztán ha már megszabadultál pár kilótol jöhet a kocogás, ha jobb idő lesz a bicikli és így tovább. : ) Sok sikert!

2009. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
A szétválasztót,mert ezzel kb.10kg-t tucc fogyni 90 nap alatt!!!
2009. dec. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
UPDATE! Mert ez nem diéta, hanem életmód, ami mellett jókat ehetsz, jól is lax és még fogysz is és ami a legfontosabb EGÉSZSÉGES!!! Viszont rendkívül fontos a mozgás!!! minden másnap 20 perc minimum, természetesen olyat, ami nem megerőltető számodra!
2009. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]

sima egészséges étkezés (dietetikus v orvos által előírt) és sport. szobabicaj beszerezni:)

az update szerintem is működhet, ez is szénhidrátszegény diéta, viszont megtanít arra hogyan élj a jövőben is helyesen, és ne "jojózd vissza" a leadott súlyt. és változatos is. a 90naposat nem ajánlanám, nekem nem vált be...tökéletesen lelassította az anyagcserém.

2009. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat:)

Nézegettem én is a 90napos diétát, nem tudom nem akarom h visszajöjjön:)

ÉS AZ anyagcserém így is nagyon lassú:\

2009. dec. 26. 15:33
 7/16 anonim válasza:
82%

van egy nagyszerű kínai diétás módszer, abszolút 100% hatásfokú!!!!

egy hónapon keresztül csak üres húslevest szabad enni....de PÁLCIKÁVAL!!!!:):):)

2009. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Kevesebb kenyér, (zsömle, kifli kizárt), kevesebb tészta, sok hús és heti min. 15 km futás, utána kis lépcsőzés, esténként fekvőtámaszok (sokszor kevés).

4 hónap alatt így 14 kg-ot adtam le és vagy 1.5 kg (ami amúgy nem kevés) izom felugrott mellre, karra, combra. Utolsó hónapban 21 km-eket futottam, csak közbeszólt a meleg idő.

18 F

2009. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Hát igen sajna mindenki úgy akar ki izmosodni hogy otthon döglik, és úgy akar fogyni hogy na most alig eszek majd valamit aztán, tök jó alakom lesz. Önmagába az semmi. Mozgás mozgás mozgás!!!! Csak kemény munkával megy. Csak a kaja az önmagában semmi. Diéta alatt is viszont kell a tápanyag. NAgyon sok szénhidrát fehérje. Csirkemelltől a rizsig zabpehely túró. Mert ha ez nincs nem a zsir megy le hanem az izomzat megy galyra!
2009. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én két évvel ezelőtt 13kg-ot fogytam kb 3 hónap alatt. Semmilyen meghatározott fogyókúrát nem követtem, én találtam ki a módszert. Kezdetben úgy csináltam, hogy csak délelőtt ettem, próbáltam minél egészségesebb ételeket, de mindenfélét, szóval nem hagytam ki a szénhidrátot sem. Emellett minden nap tornáztam 20-30 percet. Mikor már könnyebben ment a fogyókúra, elkezdtem kevesebbet enni, hetente egy gyümölcsnapot tartottam, valamint 1-2 teanapot. A zöld teát végig érdemes inni, sokat segít! És mikor kitavaszodott, elkezdtem futni. Nem sokat, csak naponta 1 km-t, de nagyon sokat használt! Azóta rendesen étkezem, néha tornázok csak, és nem híztam vissza, amit lefogytam! Szóval érdemes nekivágni, és rászánni azt a néhány hónapot. Tudom, hogy nehéz, de kitartás!!! :)
2009. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!