Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék fenékből és...

Fogyni szeretnék fenékből és combból! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
162 cm magas vagyok és 47 kg...Szeretném ha adnátok 1-2 tanácsot,hogyan fogyjak le pár kilót.Ha fogyasztószerrel és diétával próbálkoznék az segítene?Mellé persze mozgás.Vagy elég a diéta és a mozgás?Kifejezetten comb és fenék az amiből szeretnék leadni,legalábbis onnan legtöbbet,mivel tudom hogy csak onnan nem lehet fogyni..:)(Nem anorexiás akarok lenni,csak jobban szeretném érezni magam!)
2011. szept. 21. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatban ott az elszólás ami lebuktat.

Jobban akarod érezni magad,nem jobban akarsz kinézni.

Szerintem a mentális betegségek kategóriában is tedd fel a kérdést.

És nem mozgás,hanem rendszeres sport a neve.

2011. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne leadni akarj belőle, hanem formálni. Guggolásos gyakorlatok, kitörések, stb.
2011. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Itt csak önképzavaros csajok írkálnak????
2011. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haloooooddddd

én 165 vagyok és 50kg.

és egyáltalán nincs vastag combom sem nagy seggem.nemtudom mi bajod van,én voltam 48kiló nagyon gebe voltam akkor eszembe nem jutott volna mégjobban lefogyni.te se tedd!!!inkább még hízz fel 50-re!!!tényleg anorexi vagy szerintem...

2011. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha jó hogy leírjátok h ti hogy néztek ki de rajtam ez nem segít.Arról beszélek h én nem érzem így jól magam és szépnek.Te meg első kössél már bele te balf@sz:D Qvára nem érdekel a véleményed,menj vissza wowozni.Ha van itt vmi viszonylag értelmes emberi lény akkor írjon,ha nem akkor shut the fuck up.
2011. okt. 7. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2011. okt. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!