Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sportolok heti 5x, de többet...

Sportolok heti 5x, de többet is szeretnék, milyen étrendet ajánlotok ha fogyni szeretnék, úgy, hogy maradjon elég energiám rendesen edzeni is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a heti 5 edzés,ha az intenzív,és nem csak a magas szám dicsekvése miatt csinálod,bőven elég...ha nagyon akarsz még,akkor futás(most nyáron tökéletes),bicikli,esőben és majd télen szobabicikli...
2011. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
étrendre vagyok kíváncsi. csak mozgással nem tudok fogyni,mert mellé kell ennem is hogy bírjam.
2011. aug. 2. 21:50
 3/4 bix ***** válasza:

mi az a sport milyen intenzitású? meddig tart?


egyébként ha van terhelés simán mehet akár 1800-2000 kcal is, fogyni fogsz.. ha béres norbi duciszellőztetését tolod akkor kevesebb kell...


[link]


ha van elég terhelés akkor simán a súlytartás alá elég ha mész 100-200 kcallal, ha nem akkor se mehetsz 1200 alá. de szerintem 1300-1400 alá se nagyon, ha fontos hogy rendes edzéseket tudj tolni

2011. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-2 órásak az edzések, intenzívek. de a kalóriaszámlálás nem jó nálam, mert amikor számolom, kevesebbet eszek akkor hízok,normál kajával meg tartom a súlyom. az étrend összetételére lennék kíváncsi
2011. aug. 2. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!