Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Milyen diétát ismertek ami...

Milyen diétát ismertek ami jól beválik és combból és hasból is tudok vele fogyni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Én jan.1 óta napi 5x eszek és nem nagy adagokat.

Már lement kereken 10 kiló és nem éhezek.

1-2 hét alatt rááll a gyomrod.

Mellette mozgok is kicsit és hibátlan, merem ajánlani.

2010. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én az egészséges táplálkozás nevű diétát javaslom.
2010. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem csak a diéta a fontos hanem mellette a mozgás is. A kettő együtt eredményes csak.Ha nincs különösebb felesleged akkor inkább fuss, tornázz amihez kedved van( napi szinten) de ne túl megerőltetően mert az izületeknek nem tesz jót!
2010. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Egyél ahogy eddig, vegyél egy uszoda bérletet és 3x1 óra heti úszás.

...de bringával menjél...

2010. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
77%
olyan nincsh csak 1 vagy 2 helyrol fogysz.vagy mindenunnen vagy sehonnan !!!!
2010. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már sokmindent kipróbáltam,bár tudom,hogy az előttem lévőknek van igaza.Novemberben mindig elkezdek hízni és 8-10 kgt is felszedek,amit ilyenkor "gyorsan" le kellene adni.Én a tapasztalataim alapján ajánlani tudom a t u r b

o diétát,ami egészséges és gyors is,de nagyon drága(kb 18000ft).Ezzel én 8kg-t fogytam két hét alatt,a bőröm nem lett csúnya és tartottam 10 hónapig a súlyom(novemberig).Most mecsek fogyi teát (+mate+ananász) iszok,de nem a filteres fajtát.Nekem nagyon bevált,mert 1.5 hete még 76 voltam,most meg 73 alá értem.Csökkenti az éhséget,gyorsítja az anyagcserét stb.Elég sokan isszuk és eddig mindenkinek bevált.Ezzel szép lassan lehet fogyni,kb napi 30 dkg leolvad és csak növényeket tartalmaz.Bioboltokban lehet kapni,800 ft körül van és 2 hétre elég egy doboz.

2010. márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!