Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszert ismertek,...

Milyen módszert ismertek, amivel gyorsan le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki az mondja, h káros. De muszáj. Szülés után mennék vissza dolgozni, 30 kg plusszal. Láttam és beszéltem a többi jelentkezővel az önéletrajz beadásakor, és sajnos tudom, hogy itt a végzettség mellett a kinézet is számít. Ha nem fogyok le agusztusig biztos nem kapom meg a munkát, pedig végzettség, gyakorlat és tapasztalat alapján én lennék a befutó. Van egy ismerősöm, aki szintén itt dolgozik, mondta, hogy tudis szólni az érdekemben, bár szerinte nem igen kell, ha lefogyok, mert így nem igen alkalmaznak. Segítsetek!
2010. júl. 3. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
kés
2010. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

30 kiló pluszból normális diétával és sok sporttal is elég sokat le tudsz adni addig, az elején gyorsan mennek le a kilók.

Szerintem az édességet teljesen hagyd el, szénhidrátot is keveset egyél, azt is reggel. Fehérjéből többet, sovány husikat diétásan elkészítve, sok zöldséggel, salátával. Egyél gyümiket is, csak azokkal azért vigyázz, nem lehet úgy enni, mint a zöldségeket. És amennyit tudsz, sportolj, ha kevés időd van, napi fél óra intenzív mozgás is valami.

Szerintem ezzel elég sokat leadhatsz, ami plusz meg marad rajtad, azt ellensúlyozd az öltözékeddel, csalj kicsit, legyél ápolt, stb.

Sok sikert!

2010. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Én a 90 napossal fogyóznék a helyedben+ sok sport


Lehet lepontozni

2010. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem akkor semmit nem ér a végzettséged és a gyakorlatod, ha a külsődet nézik. Szerezz valami normális szakmát.
2010. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90 napos, level-diéta,13napos diéta..az utóbbi kettő drasztikus szóval egyhamar visszahízhatod ha nem figyelsz oda..bár tapasztalatom nincs,csak olvasgattam róluk..de ha végülis csak addig kell amíg fel nem vettek akkor hajrá..:)
2010. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Naponta fél paradicsom! Ennyit evett meg utóbb egy angol 11 éves fiú. Anorexiás lett és majdnem belehalt. A végén már a shamponban és a habfürdőben is kalóriákat sejtett...

Szóval: fogyni csak lassan, tendenciózusan lehet és érdemes. A gyors fogyás ezer veszélyt rejt.

2010. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
közgazdász vagyok, és ennél a külföldi kapcsolatokkal is rendelkező cégnél rengeteget fizetnek, szinte minden területen van valami befektetésük, csak sajna többek között reklámmal is foglalkoznak, nagy előny, és jóval több pénz, hogy 5 nyelvet beszélek, de egy csini, friss diplomás lány jobb benyomást tesz, mint én, aki ugyan csak 30 vagyok, de nyomott hagyott rajta a terhesség
2010. júl. 3. 15:18
 8/17 anonim ***** válasza:

Napi 90perc torna (aerobic pl. és bicikli vagy futás) és nem több,mint 500 kcal: csak zöldség, gyümölcs, natúr joghurt, zsírszegény probiotikus túró, házi tej, korpovit keksz, natúr zabpehely, csirkemell, alacsony zsírtartalmú hal, rágó, kávé, tea, mustár, fűszerek, hajdina, kuszkusz, kétszersült, abonett, cékla, gomba.

Tilos: napi több,mint 1 evőkanál olaj, cukor, vaj, kenyér, ízesített müzlik, csoki, hashajtó, vízhajtó, banán, avokádó, jégkrém, sütik, mogyoróvaj, chips. De csinálhatsz saját chipset: répa be a sütőbe fűszerekkel.

2010. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én megértelek, tudom, hogy a magasabb társadalmi rétegnek számít leginkább a külső.De ide főleg olyan emberek írnak,akik alacsonyan vannak és megelégednek a kevéssel is. Meg tudod csinálni,ahogy előbb írtam az előző hozzászólásomban.Én néha lénapokat is iktattam be, ilyenkor csak tejet vagy gyümölcslevet ittam.
2010. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó először is nem tudhatod, hogy ide kik járnak, másodszor meg nem igaz, hogy az úgymond alacsonyabbak igénytelen, és k...ra mindegy hány mázsát nyom. Úgyhogy hülyeséget mondtál.

Kérdező tudom milyen a helyzet, én is versenyszférában dolgozom. Hiába beszélek nyelveket, tapasztalat stb.. nagyon oda kell figyelnem a külsőmre. Tolmács vagyok.

Próbáld azt, hogy 800 kcal-nál nem eszel többet, és hagyd el teljesen a finomított ch-t. Ennek nagy veszélye hogy visszahízod ha nem figyelsz oda. Nem cseszegetésből, de ha terhesség alatt odafigyeltél volna, most nem volna ilyen gond..

2010. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!