Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Boldognak érzem magam az...

Boldognak érzem magam az Atkins- on! Éreztetek már ti is igy?

Figyelt kérdés
Az első két hét környékén vagyok, tehát csak húst, olajt, tojást, kevés sajtot és 1-2 csésze zöldséget ehetek, mégis kimondottan jól vagyok ! Voltatok már igy, atkinsosok ?
2010. ápr. 13. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
a lehető legegészségtelenebb cuccokat eszed. a kellő mennyiségű telített zsír biztos boldoggá tesz!
2010. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az általatok égbe dicsőitett szénhidrátok és cukrok a legpocsékabb cuccok, nagy kár, hogy nem tudjátok ezt


Különben nem kértem választ olyanoktól, mint te, kis dagadt hitetlenek :-D, hanem olyanoktól akik normális választ tudnak adni


És te nem vagy senki, hogy engem minősits, ha te eszed a sok cukros és szénhidráttal teli szemetet akkor én eszem az ételek többi és SOKKAL jobb részét, s sokkal jobban fogok kinézni mint te XP


Ennyi ;]

2010. ápr. 13. 19:41
 3/17 anonim válasza:
Én most szeretnék belefogni. Mennyit fogytál? Eszel pl. felvágottat, virslit vagy csak húst.
2010. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

mielőtt méltatsz... én nem eszem szénhidrátot, se cukrot...se zsírt!

mert ez a 3, ami a legrosszabb...

dagadtnak sem vagyok. én nem diétázom, én életmódot váltottam. kár, hogy a zöldségeket mellőzöd az étrendedből. az atkins nem nagyon engedi...

amúgy tudod mibe halt bele Mr. Atkins?

2010. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem bántani akartalak, ellenben te egyből támadtál. a koleszterinszinted az egedben lehet, ez pedig szívbetegséghez, érrendszeri megbetegedéshez vezethet...
2010. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen , tudom , megcsúszott a jégen és beverte a fejét


Az amerikai wikipédián irja, a magyaron nem tudom mit ir, de hazugság, hogy szivrohamban halt meg


Második válaszolónak : még csak a 4. napon vagyok, de örülök, hogy eddig is eljutottam, mert a legtöbb ember hátrálni kezd már az első nap után

2010. ápr. 13. 19:57
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Én az Atkinssel fogytam 4 hónap alatt 22 kilót.Egy hete voltam vérvizsgálaton,minden eredményem tökéletes volt.Aki azt mondja egészségtelen az nagyon téved.Egy Atkinsező sokkal több zöldséget fogyaszt mint egy átlag ember aki nem diétázik.Én mindenkinek csak ajánlani tudom.Ennél egyszerűbb egészségesebb fogyás nincs!
2010. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 20:07 :-)
2010. ápr. 13. 20:08
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
én is Atkins féle diétával fogytam. a leghatásosabb és nekem tartós is. mondjuk nem teljesen atkins, mivel én ettem sok zöldséget és gyümit is. de tény , hogy a szénhidrátok lecsökkentésével szépen lehet fogyni és én is jól éreztem magam. :)
2010. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon szivesen és sok sikert kívánok Neked is!:)
2010. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!