Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Boldognak érzem magam az...

Boldognak érzem magam az Atkins- on! Éreztetek már ti is igy?

Figyelt kérdés
Az első két hét környékén vagyok, tehát csak húst, olajt, tojást, kevés sajtot és 1-2 csésze zöldséget ehetek, mégis kimondottan jól vagyok ! Voltatok már igy, atkinsosok ?
2010. ápr. 13. 18:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
20:11 - te is szabtál határta a gyümölcsöknek és zöldségeknek vagy nem ? és hatásos volt ?
2010. ápr. 13. 20:39
 12/17 anonim ***** válasza:
20:11 -es vagyok,abból is a második:)Én a zöld színű zöldségeket eszem mértéktelenül,mert azokban nagyon kevés a szénhidrát.A gyümölcsöket nem nagyon szeretem ,néha egy narancs lecsúszik.
2010. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én jövő héten akarok belekezdeni az atkins-ba! Fogyás miatt is, de a szénhidrát-függőség miatt is. Arra gondoltam előtte (hétvégén) megtisztíthatnám a szervezetem, és gyümölcslevet iszom. Vagy ez fölösleges?
2010. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a bolti gyümölcslevek cukorból vannak. a 100%.os is egy nagy halom cukor.
2010. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is szoktam energiatolulást érezni pár nap fogyó után :))

Nemsokára kezdem én is az atkinst, de még szoptatok szóval nem a héten ;)

Hajrá!

2010. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
vicces..ledagatoztál mást de diétánod kell? röf röf kedves kérdező röf röf:D (ja mielőtt próbálnál belém kötni nemfog menni kis kocám mivel én az egészséges táplálkozástól JÓ ALAKÚ VAGYOK) ha nem tömted volna magadba tonna számra a szemetet nem kellene ez a szarság :D
2010. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én még sosem feküdtem Atkinson. Főleg nem Rowan Atkinson. De nem hiszem hogy boldog lennék... :)
2010. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!