Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók! Mikor éreztétek...

Fogyózók! Mikor éreztétek először. Hogy megérte kínlódni/lemondani?

Figyelt kérdés

Én ma reggel.

86 kg-ról indultam augusztus végén, most 79 vagyok. Lehet, hogy hülyeségnek tűnik, hogy ennyire örülök, de évek óta nem kezdődött 7-essel a mérleg kijelzője. 60-62 kg-ig szeretnék fogyni, tehát még van mit leadni, de ez a kis siker most nagyon megerősített a továbbiakra.

Veletek mi a helyzet, mi volt az első sikerélményed, ami továbbsegített?


2010. nov. 10. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a futó pályán az egyik futó ismerős megjegyezte, hogy milyen sokat fogytam.Meg sokat javult a gyorsaságom.Na én akkor éreztem, hogy megérik a lemondások. :)
2010. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden este örülök, hogy kibirtam, hogy a gyerek evett edesseget, de en nem.


Minden este örülök, hogy "a gyerek", ha fogocskazni akar, nem az a valaszom, hogy nem, hanem tudok vele en is szaladni.


Minden este örülök, amikor meztelenül megnezem magam a tükörben, mert en minden pici valtozast latok.


Mindig örülök, amikor el tudok menni mar a meki mellett ugy, hogy nem is kivanom, nem szenvedes, hogy nem ehetek ott.


Örülök, hogy havi több ezer ft-ot be tudok rakni a kis gyüjtögetös cipös dobozomba, ami eddig chips-re, pudingokra, csokira ment el, ebben a cipös dobozomban gyüjtök az uj ruhataramra :)


Nem hasznalok merleget, ezert kg beli örömet nem tudok mondani, de allati büszke vagyok magamra, hogy en, aki mindig holnap kezdte a fogyokurat, egyszer csak MA bekattant valami, es zökkenömentesen, szenvedes nelkül csinalom :) mar ezert a büszkesegert megerte :) es remelem idövel csinos is leszek :)

2010. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Örülök neketek! Második, kb. én is ezt érzem, amit Te. Én is az a "majd holnaptól"-típus voltam. Na, igen, sztem amit édességekre költöttem egy év alatt, abból még egy szerényebb helyre nyaralni is elmehettem volna...
2010. nov. 10. 09:01
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
masodik vagyok, nekem a chips volt mindig is a gyengem, de egyszerüen hihetetlen, fel sem fogtam, hogy mennyi penz elmegy ilyen sz.rokra. Konkretan havi 10.000 ft körül forog, amit be tudok tenni a dobozba. Ez rengeteg felesleges kiadas, de ezt eddig egyszerüen eszre sem vettem, nem is szamitottam ra, hogy lesz anyagi hozadeka is a dolognak..
2010. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
megint a masodik vagyok: amugy nalad mi zökkentett ki a 2majd holnaptol"-bol? el sem tudom mondani, hany bucsu zabalast tartottam a mekiben, mertaztensohatöbbet...
2010. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekem-ez nem vicc-a nem olcsó búzasör és a pop-corn volt a gyengém. Aztán egyszer összeszámoltam, hogy mennyit költök egy hónapban ezekre a dolgokra..hát ért meglepetés:D

Sört még szoktam fogyasztani, kéthetente, de pop-cornról leszoktam.

És milyen furcsa, hogy most már többet tudok költeni ruhákra is:)

2010. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez a cipősdoboz jó ötlet... Bár ruhatárvásárlás szerintem csak úgy tavasz környékén lesz...

Engem az zökkentett ki elég keményen, hogy olyan önbizalomhiányom volt, hogy az utcán az emberek szemébe nem mertem belenézni, félig lehajtott fej, ilyesmi. A vicc az egészben, hogy még így is a szép, csinosnak mondott kategória vagyok. Közben én az önbizalom hiánya miatt undorítónak tartom/tartottam magam. Egy ffit nem engedtem a közelembe. Ha valaki közeledni próbált, rámmosolygott, azzal magyaráztam, hogy biztos azért teszi, mert szivatni akar, és nem azért, mert valóban tetszem neki.

Amikor arra rádöbbentem, hogy a kövérségem miatt ilyen súlyos gátlásaim vannak, amik már a normális életvitelben, gondolkodásmódban akadályoznak, elhatároztam, változtatok.

És Nálad hogy borult ki a bili?

2010. nov. 10. 09:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ami nalam betette a kaput, hogy van egy munkatarsam, nem különösebben, szep, bar teny, nem is csunya. Viszont iszonyatos izzadsag szaga van, nem hiszem el, hogy mas nem erzi. Na most ezert a lanyert 3 pasi küzd jelenleg, es ezen ugy felhuztam magam egy napon, hogy aznap mar nem birtam csokira sem nezni, es aztan igy maradtam :)

annyira idegesitö, hogy nem szebb nalam (minden bekepzeltseg nelkül), igenytelen, es azert körülrajongjak, mert vekony. Termeszetre sem egy különösebben ertekelhetö lany. Nem tudom, mi ez. Nem irigyseg, egyszerüen dühitö. Nem a pasikat sajnalom töle, hanem az huzoott fel, hogy ekkora hatrany, hogy elhiztam, meg azzal szemben is, hogy nem vagyok büdös :)

2010. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
A "nagy vasarlast" amugy en kb jövö nyar vegere tudom megtenni, ha minden igy halad tovabb. addig persze, ami feltetlenük szüksegszerü, azt kenytelen vagyok megvenni, pl ugye a gatyaim a belsö combomnal rendszeresen kiszakadnak, ahol összeer a labam...
2010. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most 15-16 kiló mínusznál járok, de még sok van hátra. Nekem nagyon nagy öröm volt újra beleférni a réges-rég kihízott kedvenc farmeromba, öröm látni az egész alakos tükörben a a korábbi krumpliszsák helyett a lassan körvonalazódó homokóra alakot, boldogság a férjem folyamatos bókolása, hogy mennyit fogytam, hihetetlenül jól esnek a távoli ismerősök elismerő szavai, plusz elképesztő egymás mellé téve megnézni a rekordsúlyomban és a napokban készült fotókat. Kezdenek látszani az arccsontom körvonalai, sokkal nagyobbnak és szebbnek tűnik a szemem, az ajkam, stb. stb. Könnyebben mozdulok, jobb a szex, iszonyú sokáig lehetne sorolni azokat a pozitív élményeket, amiket ez a 15 kiló okozott! Ez mind-mind külön-külön is van olyan fantasztikus élmény, hogy tudom, nem szabad megtorpannom az úton, amin elindultam.


Gratulálok mindenkinek a fogyásához és csak így tovább! :)


26/N

2010. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!