Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 3. Napon atkins-diétával...

3. Napon atkins-diétával hányinger normális?

Figyelt kérdés
A bevezető első hetet csinálom. A harmadik napnál járva hacsak az ételre gondolok hányingerem van. Tanácsok? Volt valakinek ilyen?

2017. jan. 17. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
hagyd a fenébe és egyél normálisan...(csak mértékkel) a tested okosabb nálad szerencsére
2017. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Semmilyen diétában nem normális a hányinger.
2017. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen, amennyire emlékszem (régen volt már), nagyon finom kajákat találtam ki magamnak. Szerintem ha nem bírod a bevezetést, lépj tovább a következő szakaszra.
2017. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Ez a diéta konkrétan arról szól hogy hogyan tedd tönkre saját magad és az egészségedet és ettől kezdesz majd fogyni mert ebben a diétában a lehető legrosszabb ételek vannak megengedve amiket nem tud normálisan befogadni a szervezet. A nagymértékű zsírtól és a szénhidrát és a cukor(teljes értékű természetes cukor pl gyümölcs) hiányától vagy rosszul. Az emberi szervezetnek a szénhidrátra van szüksége a legnagyobb mértékbe (nyilván nem a feldolgozott formába), a gyümölcsökben és a természetes ételekben lévő cukor is nagyon fontos hogy legyen energiánk. Ennyi zsírtól az emésztőrendszer elfárad és fáradt vagy beteg leszel. Sportolni is alig vagy egyáltalán nincs kedved gondolom. Hosszútávon meg vitaminhiány is felléphet. Nem éri meg, az egészséged fontosabb.
2017. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem eleg szeles korbol valasztod az eteled. Ennyi.
2017. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!