Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Tényleg megszünteti a szénhidr...

Tényleg megszünteti a szénhidrát-függőséget az Atkins-diéta?

Figyelt kérdés
Az az igazság, h szerencsére nincs túlsúlyom, csak pár kilóval szeretnék karcsúbb lenni, amolyan igazán vékony nő.De ami miatt szeretném megpróbálni ezt a diétát, az az, hogy állandóan éhes vagyok és tömöm magam tömény szénhidrátbombákkal.Félek, hogy ennek előbb-utóbb meglátszik majd az eredménye.Szóval arra lennék kíváncsi, hogy tleg beállítja-e az inzulinszintet?
2008. okt. 12. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2008. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt azért bővebben is kifejthetted volna...
2008. okt. 12. 13:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem próbáltam ki de nem hiszem... ha teljesen megvonod magadtól a szénhidrátot attól csak még inkább kiéhezel rá, nem?
2008. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

NEM. Egyél inkább több zöldséget. A fehér lisztet és kenyeret cseréld le teljesörlésű tönköly kenyérre. Vezesd be az étrendedbe a kölest, hajdinát, natur zabpelyhet, barnarizst, kukoricát, árpát, stb...

Ezeket a refeorm gabonákat fogyasztva megszűnik a szénhidrát függőséged. ÉS természetesen sportolj rendszeresen!

2008. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
89%
Hát én csináltam egy bő hónapig, egy idő után csökken a szénhidrát utáni vágy, mivel a szénhidrátról csak úgy lehet leszokni, ha tényleg függő vagy, mint a drogokról, tehát teljes megvonás. Ehhez persze egy hónap kevés, 80 nap lenne az ideális utána pedig fokozatosan vissza építheted az étrendedbe és már nem fogsz őrült vágyat érezni egy friss, ropogós péksütemény iránt sem. A folyamat nagyon nehéz meg kell hagyni, én eléggé megundorodtam a fehérje kajáktól :( Kár, hogy nem arról kell leszokni a fogyáshoz...
2008. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
87%
Az előző hozzászólónak írnám ezt:ha jobban szereted a szénhidrátot mint a fehérjét legyél vegetáriánus!Én 1 évig voltam szívvel-lélekkel vegetáriánus, nem ettem semmilyen állatot,húst vagy halat, és csak tojást,vagyis abból csak megtermékenyítetlent, olyat amiből nem lett volna kiscsirke.Viszont ettem kenyeret és pékárut bőségesen, sőt sajtokat is.20 kilót fogytam a vega életmóddal. Szóval lehet fogyni szénhidrátokon élve.Azért kellett abbahagynom mert még nagyon fiatal voltam,17 éves,és csúnya vitaminhiányom lett tőle,az orvos azt mondta fiatalon még minden tápanyagra szükségünk van.Viszont ezt semmiképp nem javaslom annak aki szénhidrátfüggő, szerintem le kéne szokni róla, mert mindig baj van ott,ahol a lélek azt érzi csak akkor lehet boldog ha kielégíthet valamilyen vágyat.Légy erős!!!! Már az elhatározás is fontos!!!Sok sikert!
2008. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
ez olyan mintha aztkérdezted volna hogy: az atkins diétátol ténleg megszűnik az éhség érzet? gondolkodj már alapvető tápanyag amit ha megvonsz a szervezetedtől akkor betegséged lessz te elmeroggyant!! kb olyan mintha azt kérdezted volna:az atkins diéta elvégzése után ténleg nem kell vizet innom? mert a szénhidrát ugyanilyen fontosságú tápanyag a szervezetszámára mint a víz! HIÁNYOLHATATLAN
2008. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az igen értékes kultúrált hozzászólást, igazán kisegítettél vele!Ennyi erővel nyilváníts mindenkit elmeroggyantnak, aki kipróbálta, és támogatja ezt a diétát.Biztosan roppant mód értesz hozzá.Képzeld nekem bevált, huhúú, nem vagyok normális, degenerált véletlen kivétel vagyok, ugye?Figyelj senkinek nincs szüksége a bunkó beszólásaidra!
2008. nov. 23. 18:01
 9/11 anonim válasza:
100%
Én önálló atkins szerűséggel fogytam le 2 hónap alatt 10 kg-ot kb 4 éve.Akkor ez még nem volt divatba azthiszem. Minden nap görög salit ettem/kígyó ubi, paradicsom, saláta/ valamiféle sült hússal, vagy baconbe tekerert hússal és nagyon sokat ittam.Ránézni se tudtam a sütikre meg a kenéyrre, ahogy néztem, hogy apósóm miket evett szinte a hányinger jött rám.Azt fontos tudni, hogy dec 31.én sírva fakadtam, hogy 67 kg-ot nyomtam...aztán lefogytam szépen 56-ra és 1 éb után amikor már el is hittem, hogy milyen jól nézek ki, elkezdtem csokizni és szépen lassan 1,5 év után visszajött minden.Nem szabad feladni.Most szültem nemrég, amíg szopik a pici addig nem csinálok semmi, de utána rögtön elkezdem újra.
2008. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat..igazság szerint csak az az egyetlen bajom ezzel a módszerrel, hogy nem ehetek "v9dörszámra" gyümölcsöket..azok nagyon hiányoznak:(
2008. nov. 25. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!