Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az alacsony szénhidrát-...

Milyen az alacsony szénhidrát- és zsírtartalmú diéta? (nagyon fontos, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudtok erre valami konkrét diétát vagy,hogy miket egyek?

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jan. 3. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább azt írom, miket ne. Tilos minden, amiben zsír, olaj van, valamint cukor illetve fehér liszt. Teljes kiörl. liszttel készült dolgok mértékkel ehetők, azt is inkább reggel. A gyümölcsökben is van cukor, de én azokat nélkülözhetetlennek tartom, csak a banánt kerüld.


Amúgy: az ilyen diéták nem jók (bár kétségkívül látványosak), mert nem lehet őket élethosszig tartani, ha meg abbahagyod, azonnal visszahízol, még többet, mint amennyit fogytál.

2011. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen diétát nem lehet élethosszig tartani. Az ember már csak olyan, hogy nem bírja "szemét" kaja nélkül. Nincs olyan, hogy egy életen át csak egészségesen táplálkozz.
2011. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi,de még légyszi írjatok:)

csak azért szeretnék ilyen diétát,mert azt olvastam,hogy így könnyebb hasból fogyni és nekem genetikailag elég nagy a hasam pedig lány vagyok

2011. jan. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!