Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés után farkas éhség és...

Edzés után farkas éhség és egyre szélesebb test?

Figyelt kérdés
Szóval, lebiciklizek 3*300kcal-t egy nap (nyári szünet, sok idő) de minden tekerés után olyan éhes leszek mint egy disznó és kétszer annyit eszek össze mint amennyit ledolgoztam. Ilyenkor mérges vagyok, hogy jobban jártam volna ha nem edzek. De olyan éhes leszek hogy alig lehet leküzdeni, ha mégsem eszek fejfájás és egész estés forgolódás alvás helyett. Ha nem eszek és nem mozgok, raktározom, ha eszek és mozgok, még többet ennék és szélesedek, ha nem eszek és mozgok, akkor rosszul vagyok. Mi a jó megoldás? Olyan tanácsot kaptam hogy egyek keveset és ne erőltessem nagyon meg magam, mondjuk ne fussak, csak sétáljak. Vagy ne súlyzózzak, csak lengessem a kezem. Ne másfél órát tekerjek, csak 20percet. Jó lehet?
2011. jún. 6. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy a sok idő az a nem jó. Sok energiát veszítesz vele, ezt a szervezetednek pótolnia kell. Valószínüleg ezért vagy eléggé éhes. Bár nem tudom, nálam a mozgás után alig megy a kajázás. Szinte undorodom a sportolás után a kajától.
2011. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Vasakarat kell!

Nálam is ugyanez a helyzet, ilyenkor beállok a tükör elé, elkezdem nézni magam és mondom: "nem szabad feladni, megtudom csinálni, képes vagyok rá... stb"

Lehet, sőt biztos hülyén hangzik, de ha biztatom magam, akkor könnyebb, szerintem.

Néha én is edzés után elcsábulok, és eszek valami finomságot, de akkor másnap próbálok kicsit többet edzeni.

Nekem az almaecet is sokat segít a zsírégetésben és miután megittam, nem is vagyok már annyira éhes.

Remélem segítettem. :)

Kitartás!

2011. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
komolyan? hát nagyon szívesen cserélnék veled! :-)
2011. jún. 6. 22:40
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi tényleg, de itt a vasakarat "kevés" mert vasakarattal hajtom magam másfél óráig és én nem a finomságot kívánom meg hanem tökmindegy mit csak kaja legyen mert különben nekem annyi... volt hogy megálltam rosszul is lettem, egész este rosszul voltam, két órás alvás után reggel meg maró gyomorra keltem...
2011. jún. 6. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
miket eszel 1 nap, mikor nem bűnözöl? meglehet, hogy túl keveset, így sport után mégjobban lerabolva érzi magát a szervezet. a másik, hogy edzés után tessék fehérjét enni, az kell az izmaidnak pl. túró formájában.
2011. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
edzés után fehérjét egyél. amúgy meg ha napi 5-6 kis adagot eszel, nem nassolsz, nem tömöd magad szénhidráttal akkor nem lehetsz farkaséhes. szerintem napi 1 óra edzés bőven elég. én pl minden reggel csinálom 40-60 percet utána meg jöhet a reggeli.
2011. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egybe tekerd le a 900 kalt és edzés után igyál fehérje turmixot vízzel.

Ha zabálhatnékod van,akkor rossz a diéta.

Lehet túl gyors a kalória csökkentés nem fokozatos,vagy nincs meg a 3 óránkénti étkezés,ezért sok a kihagyás,ilyesmire gyanakszom.

Egyél 6-7x naponta fehérjedúsan.

2011. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy tök mind1, hogy edzés közben hány kcal-t égetsz el. A lényeg az, hogy utána zsírégető üzemmódban legyen a tested kb 36 órán át.. Azt meg nem tudod kiszámolni.. ;)
2011. jún. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyél napközben normálisan (szénhidrát is!), akkor nem leszel farkaséhes, és normál adag vacsi is elég lesz.
2011. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem a napi kajával van a baj. Nyáriszünet, azt említetted. Tehát ha suli van akkor is megoldható. Ne egyszerre tekerd le a napi edzésterved hanem mongyuk 2-3 huzamban. Próbáld ki szerintem Így jobb. És edzés után ne rögtön kaja legyen, hanem: igyál vizet, és dőlj le.
2011. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!