Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Dukan diéta vegetáriánusoknak...

Dukan diéta vegetáriánusoknak lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálgatom itt ezeket a diétákat,de valahogy éhezés jön ki belőle. Nem tudom a Dukan diétában van e valaki aki vega és nem eszik húst? Az nem tudna nekem ötleteket írni mit egyek hogyan,pl első 5 napon fehérjenapokat kell tartani..az ok h más eszik húst pl sajttal vagy tejföllel,de én mit egyek mivel? És utána? Köszönöm előre is!

És még mielőtt valaki ezzel jönne hosszú évek óta vagyok vega!



2014. márc. 14. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

A válasz evidens.


A dukan diétában kell-e nem vegetáriánus ételeket fogyasztani?


Igen -> akkor neked nem lehet.

Nem -> akkor neked lehet.


5 fehérje nap.. na akkor talán ez meg is válaszolta a kérdésedet..


Ha hosszú évek óta vega vagy, akkor mi a túlsúly tárgya? Meg mi az éhezés oka? Egy csomó zöldséget és gyümölcsöt tudsz enni még gluténmentesen is, olajos magokat és kókusz zsírt, ha nincs pénzed akkor törvényszerű hogy éhezel, máskülönben ha olajos magokat és kókuszzsírt tudsz enni, akkor az éhezés valami igen elvont történet.. :)

2014. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kicsit kívülállóként írok, mert a Dukan diétát nem ismerem, és a fehérjepótlásról, mint régi vega, simán lehet, hogy tudod már mindazt, amit leírok:

Ötletként javasolnám vegetáriánusként fehérjeforrásnak a sokféle hüvelyest: cscseriborsó kimondottan ajánlott. Lencsefélék (főzeléklencse, vöröslencse)Mungóbab.

Ha "normál" élelmiszerboltban nem találsz, piacokon, iletve cscseriborsót/mungóbabot keleti fűszeresnél is nagy valószínűséggel találsz. (Ha Bp-en élsz, könnyebb dolgod lehet: pl. Fény u-i piacon mindegyiket megtalálhatod.)


Illetve van vegetáriánus fehérjepor - garantáltan minden állati adaléktól mentes, többféle növényi összetevőből áll.


Hogy a Dukan diétában felváltja-e a hús evést, azt sajna nem tudom.

2014. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak magas a hüvelyesek szénhidrát tartalma is. Hogy beleférnek-e a dukan-ba én sem tudom..
2014. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kizártdolog válasza:

Van a Dukannak vega változata is.

[link]


Amennyiben nagyon rá vagy kattanva a maga szénhidráttartalmú ételekre, akkor bármilyen diéta éhezés, mert hiányolni fogod őket. A kérdés csak az, hogy mennyire akarsz leszokni róluk, illetve mennyire vagy erős, hogy a szervezeted ellenállását le tudd győzni.

2014. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!