Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Ugyanolyan gyorsan bomlik le...

Ugyanolyan gyorsan bomlik le az izmon, ha sok fehérjét eszem?

Figyelt kérdés
Eltörtem a kezem, és 3 hónapig nem tudok, olyan intenzív edzést folytatni mint eddig, attól rettegek, hogy azok az izmok amiket eddig fejlesztettem megszűnnek. Most Dukán diétába kezdtem, aminek a legfőbb része a fehérje, lehet hogy kevesebb izmot vesztek el hogyha ezt a diétát csinálom nem pedig másikat?

2014. jan. 26. 14:00
 1/6 VWXYZZS ***** válasza:
Hagyd a dukán diétát. Google: Sárgakapszula. Ajánlom a BCAA express kiegészítőt az izmok megtartása végett.
2014. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Most még csinálom mert leadtam vele három kilót, és a megtartása eddig ennek megy a legjobba, csak az a kérdés, hogy van-e valami haszna az izmok megtartására is vagy csak fogyok tőle.
2014. jan. 26. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Annál biztos, hogy lassabban sorvad az izom, mintha fehérjét is alig ennél.

De múltkor olvastam Shcwarzenegger könyvében, hogy 5 év alatt edzette fel 58,8 ről 72-re a combját.

2 hónapos kihagyás alatt újra 58 centi lett..

Úgyhogy az a 3 hónap...:D Necces.

De könnyebb lesz utána visszaedzeni, ha ez vígasztal.:)


Amúgy meg ne dukánozz, a sárga kapszula télleg jó.

2014. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Hát végül is a kezem tört el úgyhogy még várok egy hetet és elkezdek edzőterembe, meg aerobikra járni megint, mert már hiányzik, megnézem hogy mennyire bírom. Oké, akkor utána nézek, köszi! :)
2014. jan. 26. 15:09
 5/6 goodlike999 válasza:
FEHÉRJE!!!!!!
2014. febr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gipszben könnyű nyomni az edzést mert az izmok helyett is tarja a kezed de nincs sok értelme mert akkor is leépülsz majd utána viszonylag könnyen visszajön addig meg maszturbálj másik kézzel nincs más megoldás. már ha az eddigi koksztól nem ment össze a farkad.
2014. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!