Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » 10 nap alatt kaloriaszamlalass...

10 nap alatt kaloriaszamlalassal es 30perc mozgassal mennyit fogyhatok? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
147cm es 47kg vagyok szeretnem fogyni a hasamrol es a combomrol.Egy nap 1200kcal eszek (fott tojas,hejaba fott krumpli,salatak,zoldsegek es gyumolcsok).Mindennap tornazok egy felorat de neha elmegyek futni is (kb.30perc).Az erdekelne mennyit fogyhatok igy 10nap alatt vagy szamitsak egyaltalab eredmenyre mellete egyebkent mindennap 2x iszok almaecetet.

2014. júl. 11. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1 kg-ot. Az almaecetet ihatod literszám, legfeljebb gyomorfekèlyed lesz, de le nem figyaszt. :-) A kalóriaszamlalas magában nem elegendő az EGÉSZSÉGES fogyáshoz.
2014. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is azzal fogyok.

Egészséges esetben 7 nap alatt max. 1 kg-t érdemes leadni, főleg neked, akin nem túl sok a "felesleg". Ezt te mondod, hogy felesleg, nem én.

Szóval a 10 nap alatt:

10/7=1,43 kg. Amit minden kockázat nélkül érdemes leadni. Többet én nem vállalnék be a helyedben.


Az almaecet pedig ahogy előttem is írták, csak savasít, és nem kívánt mellékhatásai vannak.

Inkább egyél almát, barackot, grapefruitot vagy igyál zöld teát, utóbbit natúran, max. kevés cukorral (én sem bírom cukor nélkül).

2014. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
próbáld ki a kalóriabázis.hu-t
2014. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 R5er válasza:
Énis ezt csináltam egy ideig, de nem sokat használ! Amit most csinálok az szinte mindennapi torna ( 1 óra futás, 1 óra erősítés) és 1200 ( vagy kevesebb) kalória, és mára már 10kg ot fogytam :)(kb 20- 30 nap alatt)
2014. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz , hogy az almaecet nem fogyaszt. Még kémiaórán mondta a tanárom , hogy fogyaszt,és egy kémiatanár csak jobban tudja.Felgyorsítja az anyagcserét, és hasznos anyagokat tartalmaz. Bár ez sem csodaszer mozgás és diéta nélkül ez sem nagyon fog hatni.
2014. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fejlemenyek azok szamara akiket erdekel...sajnos kiloban nem tudom megmondani h mennyit fogytam ma vagyok a 12.napon es 4cm ment le a hasamrol a derekamrol es a combomrol. Ugy gondoltam meg csinalom 2napig hogy meg legyen a ket het csak attol felek h vissza jon.
2014. júl. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!