Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 15 kilót...

Fogyni szeretnék 15 kilót mozgással és nem diétával, hogyan?!

Figyelt kérdés
32 éves vagyok,92cm 114kg. Rendelkezésemre áll egy szobabicikli meg 2x3,5kg-os egykezes súlyzó meg a testsúlyom. Kellene egy olyan edzésterv, amivel valóban le tudok fogyni és ezekkel az eszközökkel megvalósítható? Egy héten kb.3 nap tudok időt szakítani az edzésre. Étkezési szokásaim többnyire: reggeli 1 virsliskifli egy bolti kakaóval, ebéd egy tányér főttétel (akármi ami épp van), vacsora álltalában 2 szelet kenyér összeborítva és közte szalámi meg paprika és egy pohár tej. Kávét azt sokat iszok, de csak 1 édesítőszerrel, üdítőt szinte semmit.

2014. jún. 5. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így esélytelen, nincs olyan sport ami ellensúlyozná ezt az étrendet.
2014. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm az étkezésed rossz.Én ugy fogytam le hogy reggelire Jóreggeltet ettem (1-et)!!! Ebéd csirkelmell és rizs meg sok zöldség párolva.Vacsira meg sonka és sovány túró.Elfelejtettem a kenyeret,észtát,krumplit!14/F
2014. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ehh :D hát akkor ez nem is lesz olyan egyszerű! 5 éve meghíztam és akkor ugyanígy étkeztem és heti 3x sportoltam és lefogytam 15 kilót, de most ugyanez a módszer nem akar működni :\
2014. jún. 6. 07:39
 4/7 A kérdező kommentje:
tudnátok nekem valami tartható étrendet mondani ( fizikai munkás vagyok )? ha lehet inkább többet sportolok!
2014. jún. 6. 07:41
 5/7 A kérdező kommentje:
pontosabb leszek! nem szeretném éheztetni magam és utána meg visszajönnek a kilók, mert az éheztetésnek mindig az a vége... inkább ha valaki tud segíteni, írjon nekem egy edzéstervet,ami tutira zsírégető :D ha kell mindennap inkább sportolok,mint éhezek :)
2014. jún. 6. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:

A diétázás és az éhezés teljesen ellentétesek egymással. Úgy látom itt egy kis fogalom zavar van. Olvasd el a Sárga kapszulát (ingyenesen letölthető).

Mégegyszer mondom: nincs olyan sport ami ellensúlyozni tudna egy rossz étrendet.

2014. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :) közben már meglett amit kerestem remélem beválik :)
2014. jún. 7. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!