Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjtkúrával, mozgással,...

Léböjtkúrával, mozgással, fogyasztóporral mennyit lehet egy hét alatt fogyni?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, nem ezzel a módszerrel szeretnék gyorsan lefogyni, hanem méregtelenítenék. Nem akarom hónapokig kínozni magamat, vagy károsítani az egészségemet- van annak anélkül is elég baja. Fogyni szeretnék, persze, de ehhez néhány hónapja étrendet változtattam, kerülöm a tésztaféléket, péksütiket, stb., nem eszek lefekvés előtt néhány órával, nem nassolok, és rendszeresen sportolok.(Bringázok, sokat sétálok, konditeremben futópad, fenék-lábgyakorlatok, hasizom fejlesztés.) Mégsem megy le egy kiló sem. Ezért gondoltam arra, hogy méregtelenítem a szervezetemet egy egy hetes kúra keretében. Szerintetek mennyire használható módszer erre a léböjtkúra? Mivel sportolok, mellette így napi 2-3-szor innék kifejezetten táplálékkiegészítőnek (nem tápláléknak, igen, tudom) számító shaket, amiben benne van a minimális tápanyag és vitaminszükséglet, tehát nem pusztulok meg az első adandó alkalommal. Vagy hagyjam ki a sportot erre a hétre, és tartsam "tisztán" a léböjtkúrát? Szerintetek a kúra után elkezdődik végre a fogyásom az "új" életvitelemmel? A léböjtkúra alatt "alapból" mennyit lehet fogyni? (Még egyszer: nem ezzel akarom elérni a célomat!) Most 65 kiló vagyok a 162 centimhez, és azt a kb 10 kilót szeretném leadni, ami az elmúlt 2 év alatt feljött rám, többek között a helytelen táplálkozás és a kialakult pajzsmirigy alul működés miatt. Javaslatok?

2014. jún. 29. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2014. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A léböjtkúra alatt nem célszerü ("tilos") megeröltetö életmódot folytatni, tehát a sport sem megengedett.

Ha tényleg méregteleníteni akarsz, akkor nem sportolsz ez idö alatt, nem fogyasztasz semmiféle táplálékkiegészítöt, vitamint, meg egyéb dolgokat, mert azok tökéletesen semlegesítik a kúrát.


Ettöl nem igazán fogsz fogyni, 1-2 kg ugyan lemegy, de az föleg vízveszteség, ami a kúra után vissza is jön.


Viszont utána megfelelö étrenddel meg sporttal tudsz fogyni, ha betartod a kalóriakeretedet.

2014. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A léböjtkúra parasztvakítás, nem indítja be a fogyásod, méregtelenít maga a szervezeted is, a májad, a veséd.

Vezess étkezési naplót, számold a kalóriákat, és máris kibukik, hol lesz a hiba. Teljesen egészséges kajákból sport mellett is lehet túl sokat enni (vagy - esetedben - súlytartáshoz eleget).

2014. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 29. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
A léböjt tényleg egy hülyeség és bármelyik szakértő, aki egy kicsit is ért hozzá, fogja a fejét tőle..volt valami kutatás is róla, hogy a kísérletben résztvevőktől vettek vért a léböjt kúra előtt és után és sokkal rosszabbak voltak az értékeik utána, mint előtte.
2014. jún. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem... akkor mit javasolsz, hogyan induljak el végre a fogyás útján? Még több sport? Enni már jóformán gyümölcsöt, zöldséget meg húst eszek csak, a főzeléket is ilyen-olyan módszerekkel sűrítem be, hogy kevesebb lisztet használjak... ennél lentebb nem akarom adni. Ötlet?
2014. jún. 30. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel pajzsmirigyeddel gond van, így csak kiindulási alapnak jó.


www.kaloriabazis.hu

2014. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!