Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » S. O. S Nagyon szeretnék...

S. O. S Nagyon szeretnék gyorsan lefogyni. A Dukan diéta szimpatikus és ki szeretném próbálni. Tudnátok étrend tippeket adni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Diéta = Étrend


Ne egyél fehér liszt minden formája (tészta, péksütemény)

Ne egyél cukrot, minden formája.


Egyél 1200 kcal között.

Sportolj(Tempós séta, futás, bicikli súlyzós edzés)


Ezt tartsd be, és felejtsd el a sok sztár diéta baromságot.

2015. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%
A nagyon gyors fogyásnak az lesz az eredménye, hogy annyi bőr marad vissza, amin bátran lehet bárhol puncit hajtogatni.
2015. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
a diéta mellett muszáj sportolnod ! elengedhetetlen ! :)
2015. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
48%

egyaltalan nem kell sportolnod csak ugy megsugom:Ddd

17 eves lany vagyok 140kg voltam napi 1080 kaloriat ettem lehet enni mindent csak mertekkel nekem a kaloriabazis nevu oldallal sikerult.

Beallitod az eletkorod magassagod lok neked egy idealis sulyt de te is kivalaszthatod mennyire akarsz lefogyni mennyi ido alatt es meg add egy napi kaloria keretet.

Nekem ezzel a modszerrel drasztikus sikerult 65kg-ra lefogyni 6honap alatt:D

Ja es mai napig utalom sot gyulolom a mozgast:D

Utalok izzadni elfaradni utana :D mar egy eve tartom a sulyom semmi olyan nincs h bor elnyulas hulyeseg teljesen feszes a borom es hihetetlen de semmi narancs borom sincs:Ddd

En egy evet allitottam be de ugye szervezet anyagcsere fuggo igy sikerult ilyen hamar es.volt hogy csak 600kaloriat ettem pl reggelire fott tojas feherje 7db feherjeben volt asszem 80-90kaloria :D melle puffasztot rizs v buza szelet es hozza rengeteg viz kb 100-200kaloria megvolt reggelinek ... mivel nekem nagyon gyors az anyag cserem (eszek vagy iszok valamit fel ora mulva max kiis jon) de viszont ha reggel eszek nekem sokszor elmaradt az ebed mert nem voltam egy kicsit se ehes:Ddd nem tudom hogy de ha reggeliztem idoben volt h egesznap nem ettem pedig kijott es folyamatosan azt ereztem hogy majd ki durranok pedig csak reggel ettem...

lenyegebe egesz dietam alatt fott tojast ettem sargaja nelkul puffasztott rizs szeletet csirke mell naturan fejes salata neha rendes salata fott krumpli jobb napokon stb en imadom az ilyen eteleket szoval nem is volt nehez atszokni...

minden esetre csak annyit hogy nem kell feltetlenul futkaroznod nekem sikerult igy is amit diabetikusom nem akart elhinni ha nem latja de meg volt magyarazata teljesen egeszseges vagyok soha nem volt semmi bajom se vernyomas se cukor betegseg semmi...

2015. dec. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon Köszi neked!!!

Rájöttem,hogy ideális a súlyom.

2016. jan. 2. 00:10
 7/8 Rekuka:* válasza:
39%
Hat az egyik baratnom ugy fogyott le hogy 3 kiflin, es 3 joghurtot evett, naponta!
2016. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is fogyózom, viszont TILOS gyorsan fogyni!!! Egyik ismerősöm is cukros lett tőle... Másnak a veséje ment tönkre-mert ugye nem bírja a gyors fogyást- A cukrot/fehér kenyeret hagyd el,és egyél több rostosat!!! Ill. sportolj-nem kell triatlonozni, elég az úszás v. talajtorna!! Ill. a szobabicikli aranyat ér ;)!
2016. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!