Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezmegfelelő étrend?

Ezmegfelelő étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli:0,5%joghurt(200g) és len-,napraforgó-,zabpehely-, és szezámmagos intergális rudak(100g)

Ebéd:párolt csirkemell(70-120g)és párolt zöldségek(150g)

Uzsonna: főtt tojásfehérje(30g) és kiwi(60g)

Vacsora:tonhal vagy másmilyen hal(lazac,stb.150g) és zöldségek(50g)

15/l, 158cm, 52kg, 4-5kg-t szeretnék fogyni. Emellett tornázom is napi 20percet. Egyébként sem eszek sokat, 1800kcal



2015. dec. 9. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy milyen rudak? Azok kalóriadúsak, ugye? Mivel különben sose jönne össze az 1800 kcal. Amúgy nekem 163/64-re 1500 kcalt ír a kalóriabázis, mint súlytartó szint... Szerencsére téved, de van, akinek tényleg kicsi a kalóriaigénye s napi 20 perc torna mellett sosem fogyna le 1800 kcal fogyasztása mellett, sőt lehet, hogy hízna.
2015. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mikor nem fogyóztam, akkor ettem 1800at. Volt, hogy annyit se, volt hogy 200al többet.

Teljes kiörlésű, 100g-ban 430kcal van

2015. dec. 9. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Nos, én ki nem számolom a kalóriát és makrotápanyagokat, azoknak utánanézhetsz, hogy jók-e, de maga a kalóriamennyiség jónak tűnik, az ételek is egész jók, maximum kicsit túlzottan fogyókúrás az olyan, hogy egyetlen kisméretű tojásfehérje főzve... Miért nem eszel meg egy egész tojást? A zsírbevitelednek biztos nem ártana, az könnyen lehet, hogy túl kevés is... S a tojássárgája igen tápanyagdús. Persze ha nem szereted, akkor nem szóltam.
2015. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Így van, nem szeretem:) se főve, se sütve:/

Köszi a véleményt:)

2015. dec. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!