Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sok hústól nem lesz bajom?

LakatosLeonidasz kérdése:

A sok hústól nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Szálkásító diétán vagyok hétfő óta es napiszinten meg kell enni 160gramm fehérjét ami (csirkemellben 100grammban van 23gramm fehérje) kb 800 gramm hús naponta..Nem lesz tőle komolyabb bajom? 16/f

2015. dec. 10. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Belehalsz! Amugy nem XD semmi baj nem lesz, en is ennyit eszek, imadom a a hust, egeszseges is, es nincs semmi bajom. :D
2015. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hát azért naponta bevágni egy kiló húst.. kicsit túlzás. Egyél inkább halat.

Étkezz változatosan, ha mindennap megeszel 800 gramm húst, nemcsak megutálod, de nem is egészséges.

2015. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tonhal,Sajt,fehérjeshake..
2015. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább egyél zöldségeket, hüvelyeseket jóval többet, valamint iktasd be az étrendedbe a tojást, ha jól álltok anyagilag, a marhát, halat. Az egy oldalú étkezésnek semmi értelme, mert az úgy csak aminosav-deficienciához vezet, nem is fognak kellőképpen hasznosulni.


Önmagában viszont 160g fehérje nem okoz problémát, gondolj bele, van, aki ennek többszörösét viszi be (tegyük hozzá, hogy feleslegesen).

2015. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem étkezek egyhangúan,a köret mindig változik,zöldségeket is eszek. Fehérjeshaket szüleim nem engedik.Úgy is lehet célravezető ha mondjuk szénhidrátból és fehérjéből is csak 100grammot vinnék be minden nap?
2015. dec. 11. 06:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el akkor, majd ha lesz saját fizetésed, nem anyuci főztjét eszed, majd gondolkodhatsz testépítésen. Addig eddz rendes kwja nélkül.
2015. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Streetworkouthoz kell.De oké..
2015. dec. 11. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért fáj ha anyuci veszi neki a kaját... téged nem etetett? Ha jól állnak anyagilag hagy fizesse. Egyébként meg semmi bajod nem lesz. Én mikor több fehérjét ettem a kelleténél büdösebbet fingottam.
2015. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amugy a feherje shaket miert nem engedik? Ennyierovel hust sem ehetnel XD
2016. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!