Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Tudnátok segíteni egy Dukan...

Tudnátok segíteni egy Dukan diéta menüjének összeállításában?

Figyelt kérdés

A könyvet nem vásároltam meg, de ha lehetőségem lesz rá, megkeresem online, vagy könyvesboltban; jelenleg viszont arra kérlek, hogy segítsetek összeállítani az első és második szakaszra egy négy napra, illetve egy hétre szóló étrendet. Lehetőleg olyant, amihez a vacsorát el tudom készíteni este, hogy reggel csak melegíteni (vagy azt se) kelljen, az uzsonnát pedig el tudjam vinni iskolába.

(A káros hatásairól, és egyebekről olvastam, úgyhogy a kérdésemre szeretnék választ kapni, illetve segítséget, nem pedig negatív megjegyzéseket. Köszönöm.)



#Dukan diéta #étrend összeállítása #dukan étrend
2016. ápr. 29. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Diétában nem szokták így cifrázni,hogy 4 napra meg hétre szóló étrend.

1 napra van kiszámolva és vagy minden nap ugyanazt eszed ugyanakkor,vagy megvan a kalória és tápanyagelosztás csak mondjuk a megevett hús fajtáján pl csirke helyett hal,vagy a zöldség fajtáját váltogatod,de a fehérje,zsír,rost,ch bevitel marad ugyanaz.

2016. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Ebben a diétában összesen 100 féle!!! étel van, amit bátran ehetsz, csak Dukán-módra legyen elkészítve, ami azt jelenti, hogy azt a néhány "tiltást" is vedd figyelembe... ettől kezdve rajtad áll, hogy mikor-mit és mennyit kajálsz belőle!



Interneten találsz listát a tiltott és engedélyezett kaják listájáról, arról, hogy naponta miből mennyi a kötelező, vagy ajánlott... azzal már el tudsz indulni úgy, hogy mire a könyvet is megszerzed...

2016. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hello. Remelem tudok segiteni en most ezt csinalom: minden reggel egy joghurt zabkorpaval (2 kanalnyival)

Utana a fott kaja olyan 3 korul. Hus. Ey zoldseg. Este en nem szoktam enni max ha nagyon ehes vagyok akkor egy almat vagy valami ilyesmi dolgot. :) remelem tudtam segiteni. :*

2017. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!