Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv összeállításában...

Edzésterv összeállításában tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy kardióval kell kezdeni. (Gondolom erre jó a taposógép!?) Bemelegítési gyakorlatokat ismerek, viszont utána nem tudom, hogy mit kellene tennem. Van itthon gumiszalag(kicsi, nagy), ugrókötél és fit-ball is.

Étkezés szempontjából számomra a mediterrán diéta a legszimpatikusabb, valamint ezek mellett még tervezem, hogy étkezések előtt korpa tablettát is beveszek, hogy kevesebbet egyek.


Bízom benne, hogy a tabletta segítségével hosszú távon rá tudom szokatni az agyam a kisebb adagokra, hiszen szerintem most sem azért eszek annyit, mert éhes vagyok.


Tudna valaki segíteni az edzésterv összeállításában? :$


19/L

162/77,2


2012. febr. 21. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak a súlyzós edzést ismerem, azelőtt biztos hogy nem szabad kardiózni. A mediterrán diéta végre egy naggyából értelmes diéta. A szárnyas, tojás, sovány tejtermékek korlátozásának azonban semmi értelme. A gyümölcs fogyasztást meg nem szabad túlzásba vinni ugyanis a gyümölcsben cukor van. De napi 1gyümi simán belefér.

Ezeket az apróságokat leszámítva ez egy nagyon jó egészséges életmódot ad, ami a diétázás alapja. Csakhogy diétává attól válna ha számolnád hogy mennyit eszel és kalóriadeficitben lennél. Ha nem számolod csak korpatablettázol attól ez nem válik diétává. Nem tartom jó megközelítésnek azt hogy bármilyen módszerrel magadat vagy a szervezetedet próbálod becsapni. Ki kell számolni mennyit egyél és tartani kell ,így lesz garantált a fogyás.


[link]

2012. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!