Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Dukán diéta sikertörténetek?

Dukán diéta sikertörténetek?

Figyelt kérdés
Olyan torténetekte lennék kíváncsi,akik sikerrel fogytak le a dukán diétával.Mennyi idő alatt, és mennyit ? :)
2017. febr. 24. 13:37
 1/3 te te te válasza:
29%
Mi az a dukan dieta? Amugy nekem van sikertortenetem dieta teren, csak halvany hupilila fingom sincs rola, mi a faz is ez...
2017. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te aztán intelligens egy ember lehetsz...minek írsz hozzá ha egyszer azt sem tudod mi az ??
2017. febr. 24. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az első szakaszban rosszul lettem, hányinger, fejfájás, szédülés, látótér szűkülése...

Ez van, ha nem juttatsz be szénhidrátot.

Negyedik nap hívott tesóm, mondtam neki, hogy kicsit szarul vagyok (azt hittem beteg leszek) és miután elmondtam neki, hogy amúgy Dukanouom, üvöltve közölte, hogy húzzak a konyhába, és igyak cukros vizet, mert valószínűleg közel állok ahhoz, hogy elájuljak.

2018. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!