Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás sikertörténetek? Van...

Koplalás sikertörténetek? Van ilyen, egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ha igen, légyszíves írd le a történeted, és a tapasztalataidat. :)
2011. dec. 4. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült már fogynom koplalással, tök jól néztem ki utána, tök gyorsan le is fogytam kb. 15 kilót.


Csak azt nem tudtam, hogy pár éven belül sikerül majd a dupláját visszahízni, és most szenvedhetek az újabb fogyózással. Illetve tudtam, csak nem hittem, hogy aki koplal, többet hízik utána vissza. Pedig de, ha nem is rögtön.

2011. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, mikor minősül a kevés evés már "koplalásnak", de én most - fogyózás céljából - egy ideje elég keveset próbálok enni.

De nem éhezek, sőt, még édesség is belefér néha.

Szóval, nem tudom, koplalok-e, de ez így nekem bevált, 10 kiló ment le eddig, még olyan 2 kilót szeretnék fogyni, és akkor elérem az álomsúlyomat.

2011. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Utolsó--->Mikor kezdted el azt a fogyókúrát? (mennyi idő alatt adtad le azt a 10 kilót?)

Utolsó előttinek, köszönöm a választ. :)

2011. dec. 4. 21:16
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Én nem értem miért ezt a megoldást választja valaki.Jó kis gyomorfekélyt,refluxot,bélgyulladást stb lehet kapni a koplalástol.

Úgy is le lehet fogyni,hogy nem éhezel,egészséges maradsz,sőt a böröd is szép lesz,jobb a közérzeted,az anyagcseréd felgyorsul.. persze ehhez sportolni,mozogni kell de szerintem nem nagyobb szenvedés napi 1 orát mozogni (amihez egy idő után hozzászokik az ember,és egyre inkább kivánja),mint egész nap éhezni,dekoncentráltnak lenni,legyengül az immunrendszered,a fogaid ,hajad,körmöd tönkremennek..

Ezzel visszafordithatatlan károkat lehet okozni,bár nekem teljesen mindegy,de szerintem aki éhezteti magát az vagy tudatlan,vagy csak simán idióta.Vagy esetleg valamilyen súlyos mentális zavara van.

2011. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazad van.!
2011. dec. 4. 21:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Koplalással az immundrendszered vágod elsőként tönkre...

És ha az immunrendszer nem képes ellátni a feladatát automatikusan teret kapnak a kórokozók... és mivel naponta keletkeznek rossz, selejtes sejtek nincs ami elpusztítsa őket...ennek meg ugye tudjuk a következményét???

2011. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én 3 hónapig fokozatosan több-többet koplaltam és lementem 9 kg-t, koplalás mellett edzettem is.

aztán egy ideig tartottam koplalással és rengeteg edzéssel.

később elengedtem magam és annyit ettem ittam amennyi / ami jól esett.

körülbelül 3 kg-val lettem FIX-en több.

körülbelül annyi az a 3kg hogy rendszeresen volt bennem folyadék és nem éheztem. de heti 2x 2 óra sportedzés mindig is volt.

azzal a 3kg +-al beállt a súlyom körülbelül és az anyagcserém is.

de időröl időre mégis csak elindultam felfele FOKOZATOSAN, persze ebbe izom nagy részt.


16F

2011. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lefogytam egyszer így 14 kilót és semmiféle hátrányom nem volt belőle, a bőröm is szép volt, nem lettem beteg. Évekig nem is híztam vissza, most azért fogyózok megint, mert szedtem egy gyógyszert, ami pajzsmirigy alulműködést okozott és híztam attól, amivel előtte tartani tudtam a súlyom.
2011. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Mondom, én nem hiszem, hogy a ti általatok használt értelemben koplalnék.

Nem szoktam éhes lenni, nem kell szenvednek, és hála Istennek az ég világon semmi bajom nincsen.

Nem annyira drasztikus ez.


Amúgy körülbelül nyár elején kezdtem el fogyózni, és épp ma mértem, hogy végre megvan a -10. Valószínűleg közben is volt már, mivel ugrándozik pár kilót a súlyom - ez természetes.

Mindenesetre én örülök ennek, és nem hiszem, hogy bármi bajom lenne. (Remélem, hogy nincs.) :)

2011. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"De nem éhezek, sőt, még édesség is belefér néha. "

keveset eszel, és ebbe édesség is belefér. ami nyilván a hasznos tápanyagok rovására megy.

nagyon jó, hogy nem volt problémád eddig, reméljük nem is lesz. de azért szétnéznék a 40-50 éves embereken, akik akár még kövérek is, de ugyan úgy tápanyag hiányuk van, mint egy fogyózó embernek lehet, milyen egészségi állapotban vannak? ha differenciált egészségbiztosítás lenne, elég sokat kellene fizetnie nagyon sok embernek, és direkt kiemeltem a kövéreket, akik nem figyelnek a kajálásra, de aránylag sokat esznek. ha valaki ugyan olyan minőségű ételekből még keveset is eszik, az nem az örök élethez vezető út.

2011. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!