Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lifetilt fenékformáló programj...

Lifetilt fenékformáló programjában 1 hét miért csak 3 napra szól?

Figyelt kérdés

[link]


Elakarom kezdeni csinálni de nem tudom hogy miért csak 3 napos az összes hét..



2019. dec. 14. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ismételni kell
2019. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Aki kitalálta, az sem tudja. Ha fogyás a cél, akkor kardio és kalória deficit minden nap. Ha formás fenék, akkor súlyzós edzés heti 2-3x és kalória többlet, nem a képen látható bohóckodás.
2019. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De amúgy valaki próbálta már? Hatásos volt?
2019. dec. 14. 20:36
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez az egesz egy pénzkicsaló manöver , meggazdagodtak rajta akik árulják , végulis a program egy fontoskodó semmiség , nem attól fogynak , hanem attól , hogy abbahagyják a konstans evést

Az embereknek meg igy sertö lenne ha megmondaná neki valaki , hogy konstans eszik , nem kérem szépen ezt tudomanyosan kell csinalni , hazug , komplexnek tunö ” programokkal ”, amivel jól lefejik az ember pénzét és megvan a magyarazat , hogy eddig miert nem fogyott , nem azert mert többet evett ( ciki lenne ), nem , hanem mert nem gazdagitotta az ilyen cegeket , mert ennek tudomanyos oka van , porokat kell inni , azert nem fogyott mert nem volt penze a porokra , mert amúgy ö nem eszik sokat

2019. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én sem hiszek ezekben a csoda tablettákban meg porokban. De a program ingyenes , csak ott a reklám hogy hatásosabb ha ezt meg azt iszod mellé.


Köszi a válaszokat, jöhetnek még! :)

2019. dec. 15. 08:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden program lényege az evés kontroll alatt tartása

Es jól is mutat porokat inni , titkos , misztikus folyamatnak mutatja be a fogyast amely csak tizezer forintok ablakon kidobása által elérhetö .

Nem , nem itt senki nem zabál ezt még kiejteni is tabu

Porok kellenek

2019. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lifetilt nélkul fogytam le 105 kilóról 72 re ,3 ev alatt , csak megfelelö idöpontokban étkezés és megfelelö mennyiségek evése által , penzem nem költötttem ilyesmikre
2019. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak én nem fogyni akarok hanem formásodni. Az sem lenne baj ha kicsit kisebb is lennék de most nem ez a fő cél. (170 cm 59 kg N )
2019. dec. 15. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor súlyzós edzés kell neked. Amit linkeltél bemelegítésnek jó.
2019. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen ideális a testsúlyod. Súlyzós edzés, vagy callanetics. Tisztán egyél, ennyi.
2019. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!