Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Lifetilt fenékformáló vagy...

Lifetilt fenékformáló vagy ez, ha fogyni szeretnék hasról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


[link]

A problémám,hogy a fenekem olyan,mint a bal oldali fotón.Se izom,se "háj" nincs igazán rajta, formátlan, plötty.

Ami még bónusz, hogy a lábaim is vékonyak, ellenben has-derékról fogynom kéne vagy 4-5 kilót, mert genetikailag is csak oda hízom, itt van bőven felesleg.

Kb skinny fat kinézetű vagyok.


Tudom,hogy izmot csak tömegnövelő étrenddel lehet előidézni, de nekem most elsődleges a fogyás lenne így a nyár előtt és valamit kerekebbé formálni, nem nagyobbá.


Ha hetente 3x súlyokkal végzek gyakorlatokat: guggolás, felhúzás, kitörés, csípőemelés, farizom gép..stb kb úgy, hogy kb 10 ismétlés megy mindenből sorozatonként ( guggolni pl.20 kilóval, csípőemelés gép szerint 30 kilóval ) , a súlyzós edzés után 30 percig


illetve még 2x a héten 1 órát aerobozom ( utána karra is pár gyakorlat), akkor lehetséges úgy leadnom a feleslegem, hogy a testem, fenekem tónusosabbá válik?

Vagy felejtsem el és a súlyzós edzés ez esetben annyit ér, mint halottnak a csók,hogy csak a zsírégetést segíti elő, hiszen nincs mit formálni és kalóriadeficitben izom se nő?!


Étkezés:

napi 2-2.5g/tst fehérje, 1g ch, kalóriában ez olyan 1300-1400 körül szokott kijönni. Még így is soknak érzem.

(alapanyagcserém 1394 kcal, 170cm 57kg)


Bónusz kérdés: hogy kell a farizomgépet használni ( a térdelős, kinyomós fajta), mert én sosem a fenekemben érzem, hanem elöl,a combomban?!


Köszönöm!


2018. febr. 23. 06:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Soványan,de magas testzsírszázalékkal én sosem javaslom,hogy először szálkásodni akarj. Súlytartó ,vagy ENYHÉN tömegnövelő étrend (+300-500 kalória) ,súlyzós edzés,mellé az aerob,és meglátod nem fogsz hájasodni,sőt edzetlenül megy egyszerre az izomépítés+ zsírvesztés! Hidd el ,ez tuti módszer arra amit szeretnél . Neked elsősorban izmot kell most magadra pakolnod,hogy legyen mivel égetni a kalóriákat . Ha ezt a szálkásítást tovább folytatod, a segged még laposabb lesz,és közel sem biztos ,hogy a hasadról le fog menni a háj. Ez a saját módszerem is,és rajtam kívül is rengeteg embernek bejön,én nem vagyok híve a nagy kalóriapluszos tömegelésnek ,se a hatalmas deficites szálkásításnak, egyszerűen túl sokat torzul az izom-zsír arány és nem hatékonyabb mint az amit ajánlottam . Ha vékony vagy ,és hájas,elkezdesz fogyókúrázni,még vékonyabb leszel,de hájas maradsz .

170/57 adatokkal NEM KELL súlytvesztened, több izom és kevesebb zsír kell . A feneked kerekségét is az izom adja ,az izomnak meg tápanyag kell hogy fejlődni tudjon .

2018. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Punisher 62 válasza:

A súlyzós edzés, és az aerob gyakorlatok segíteni fognak.

Csodaszer nem létezik csak munka van,kemény és következetes. Mindig az a legnagyobb súly, amivel még szabályosan végzed a gyakorlatot. Néha változtasd meg az ismétlések számát. Az egész testre végezz gyakorlatot,az arányok miatt. A gyors gyaloglást én beiktatnám úgy 45 percig. Étkezzél így és figyeld a változást,és ha nem jó akkor változtass kicsit az étrenden arányaiban. Sok sikert.

2018. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!