Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bakker csomagokról vélemény?...

Bakker csomagokról vélemény? Tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
bakkerman, alias pékember
2020. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt, de a környezetemben többen állítják attól fogytak le. Nekem a minden plusz bogyótól és fehérjétől mentes, egészséges étkezés és a sok mozgás vált be. Hiába szedtem a csomagban található dolgokat, mellette edzettem is de 3 kiló ment le 4 hónap alatt.
2020. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben használ, ha betartod a csomagban adott diétát és edzéstervet. Akkor fogsz fogyni. De ha csak az étrendkiegészítőket eszed a sültkrumpli, csokik, kekszek mellé, akkor nem fog hatni. CSAK rajtad múlik.
2020. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesen, mértékletesen kell táplálkozni, mellette rendszeresen sportolni. Ha egyedül nem megy, kérd dietetikus segítségét! Ne a csodabogyóktól és poroktól várj eredményt! Ezek nem egészségesek, és utána könnyen visszahízhatsz.
2020. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített.
2020. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem terveztem venni. Viszont annyi jót olvastam róla hogy már el is hittem...
2020. jan. 11. 19:50
 7/9 Laylah ***** válasza:
100%
Szerintem túl drága. A különböző, fogyást segítő készítmények, amik benne foglaltatnak a csomagban, meg úgy általában is, olyan szinten minimális hatással vannak a folyamatra, hogy akkor sem lesz semmi, ha nem fogyasztod őket (CLA-t, Pyruvatot próbálam). Egyedül a fehérjepor, ami szerintem hasznos. Zabkása nagyon finom egy jól választott fehérjével (nekem tiramisu ízű van, olyan mint egy pohár jegeskávé), tápanyag szempontjából is értékes, valamint edzés után fogyasztva gyorsabb a regenerálódás is, plusz segíti az izmok megtartását, ezáltal az izom helyett a zsír bomlik le. De ez sem kötelező, ha másképpen is tudod fedezni a napi 1,5-2g/ttkg fehérjebevitelt kalóriakereten belül (aminek az eredménye egy ultra-egyhangú étrend).
2020. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Én 30 kgt fogytam a csoport programjával.Csak jókat tudok írni.2 éve fogytam le,azóta tartom a súlyomat,nem jött vissza semmi.Az adminok nagyon sokat segítettek.Volt, hogy este 10kor írtam,vagy vasárnap,de mindig segítőkész választ kaptam.Szerintem a legjobb fogyis csoport jelenleg a bakker lefogyok csopi.Én sok dolgot próbáltam már előtte,de semmivel nem értem el sikert
2020. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
100%
8.: az, hogy nem híztad vissza, magadnak köszönhető. Nem attól hízol vagy nem hízol vissza utána, hogy jó volt-e a diéta, hanem attól, hogy visszatérsz-e ahhoz az étkezési és életvezetési formához, ami az elhízást okozta. :)
2020. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!